Zrzuciła habit i związała się z klerykiem. Tak żyją dziś

Massiel Pereyra i Tomas Cam  zrezygnowali z posługi Bogu
Massiel Pereyra i Tomas Cam zrezygnowali z posługi Bogu
Źródło zdjęć: © Facebook | BREAK 3.0

11.04.2023 15:23, aktual.: 12.04.2023 07:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Poznali się na studiach teologicznych. Wówczas nie przypuszczali, że ich znajomość przerodzi się w coś więcej. W końcu on miał zostać księdzem, a ona była zakonnicą. Dziś tworzą szczęśliwy związek.

Massiel Pereyra i Tomas Cam poznali się na studiach teologicznych. Żadne z nich nie szukało wówczas miłości. Swoje życie powierzyli Bogu. Ona już od kilku lat była zakonnicą w jednym z klasztorów w Limie, a on planował zostać księdzem. W pewnym momencie zrozumieli, że ich życie może wyglądać zupełnie inaczej.

Zakonnica i przyszły ksiądz

Massiel Pereyra i Tomas Cam poznali się na studiach teologicznych. Ona była zakonnicą, a on chciał zostać księdzem.

- Pamiętam, że przez te wszystkie lata rozmawiałem z nią najwyżej, nie wiem, trzy razy. Byłem naprawdę skupiony na swoich sprawach - powiedział na TikToku mężczyzna. W trakcie nauki nie rozglądali się za płcią przeciwną. Zakonnica postanowiła jednak zrzucić habit i przestała pojawiać się na uczelni.

Tomas Cam najprawdopodobniej nawet nie zauważył nieobecności dziewczyny na uczelni. Jeszcze przez rok po jej odejściu chodził na studia. W pewnym momencie on także postanowił zmienić swoje plany. Mężczyzna zdecydował, że nie zamierza zostać księdzem, dlatego przerwał naukę.

Miłość jak z filmu

Zarówno Cam jak i Massiel nie zrezygnowali z posługi Bogu ze względu na uczucie, którym się dążą. Wręcz przeciwnie, oboje podjęli własne decyzje niezależnie od siebie. W pewnym momencie dostrzegli się na jednym z portali społecznościowych.

Po wymianie kilku wiadomości postanowili się zobaczyć. To właśnie na niezobowiązującym spotkaniu po raz pierwszy między nimi zaiskrzyło.

- Nie wiem, czy widzieliście kiedyś te filmy, w których jedna osoba mówi, a druga słucha, jak zahipnotyzowana? Tak właśnie było w moim przypadku. - powiedział Tomas.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (37)
Zobacz także