Zrzuciła habit po 15 latach. Dziś trudno ją rozpoznać

Zrzuciła habit po 15 latach. Dziś trudno ją rozpoznać

Cristina Scuccia wygrała program "The Voice of Italy"
Cristina Scuccia wygrała program "The Voice of Italy"
Źródło zdjęć: © Getty Images | Stefania D'Alessandro
20.03.2023 07:57, aktualizacja: 26.03.2024 12:17

Przez 15 lat siostra zakonna, dziś - popularna wokalistka. Cristina Scuccia, która w 2014 roku wygrała program "The Voice of Italy", zmieniła się nie do poznania. Teraz zamiast habitu nosi eleganckie ubrania, szpilki i ma... kolczyka w nosie.

Programy muzyczne odkrywają prawdziwe talenty wokalne na całym świecie. Cristina Scuccia w 2014 roku wzięła udział w "The Voice of Italy". Kobieta, która była wówczas siostrą zakonną, zaskoczyła wszystkich oryginalnym wykonaniem piosenki "No One" Alicii Keys. Co więcej, ostatecznie wygrała tę edycję show.

Suor Cristina Scuccia - No One - (Alicia Keys)

Zrzuciła habit i została piosenkarką

Większość osób pamięta ją zapewne właśnie z czasów programu "The Voice of Italy". Tuż po wygranej Cristina Scuccia wystąpiła bowiem w najpopularniejszych programach telewizyjnych na całym świecie, gdzie dawała pokaz swojego muzycznego talentu. Mimo wiary, która towarzyszy jej do dziś, zdecydowała się jednak odejść z zakonu i pójść za głosem serca. Choć nie było to łatwe i musiała korzystać z pomocy psychologa, dziś jest szczęśliwa.

- Trzeba słuchać swojego serca z odwagą - mówiła w jednym z programów.

Dziś nie zobaczymy już jej "dawnej wersji". Cristina Scuccia przeprowadziła się do Hiszpanii, gdzie została kelnerką i zupełnie odmieniła swój styl. Kolczyk w nosie, szpilki i eleganckie ubrania, w tym garnitury, marynarki i satynowe koszule - tak wygląda obecnie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ciężko ją rozpoznać

Pomimo życia w Hiszpanii, Cristina Scuccia wciąż występuje we włoskiej telewizji. Na jej oficjalnym profilu na Instagramie (który obserwuje 136 tys. osób) pojawiły się właśnie zdjęcia z programu rozrywkowego "Verissimo".

Była zakonnica zachwyciła tam nie tylko swoim występem, ale i wyglądem. Biały garnitur o oversizowym kroju z dodatkiem błyszczących zdobień i równie błyszczące szpilki, długie, ciemno-brązowe włosy i promienny makijaż. Cristina Scuccia zachwyciła widzów.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.