Trwa ładowanie...
d34fsyn

1 listopada. Orina Krajewska wspomina Małgorzatę Braunek

Małgorzata Braunek zmarła w czerwcu 2014 r. Przyczyną jej śmierci był rak jajnika. 1 listopada córka aktorki opublikowała jej zdjęcie. Komentarz był krótki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Orina Krajewska jest córką Małgorzaty Braunek
Orina Krajewska jest córką Małgorzaty Braunek (East News)
d34fsyn

Małgorzata Braunek długo walczyła z nowotworem. W czasie choroby wspierały ją dzieci, Xawery Żuławski i Orina Krajewska. Córka poszła w ślady matki i została aktorką, syn jest reżyserem. Krajewska, poza graniem, zajmuje się prowadzeniem fundacji imienia Braunek i stara się uczyć Polaków holistycznego, czyli całościowego podejścia do zdrowia. Jej mama była jego zwolenniczką.

Orina Krajewska i Małgorzata Braunek

Na instagramowym profilu Krajewskiej pojawiło się zdjęcie zmarłej aktorki. Widzimy ją na nim młodą, uśmiechniętą, zwyczajnie szczęśliwą. To piękny widok. Córka napisała tylko: "M/F Love".

"Może, gdyby nie nasze działania, żyłaby krócej? Dla mnie obserwowanie, jak nabiera sił, jak walczy, było największym darem. Mama zawsze żyła pełnią życia, była mocno tu i teraz. Nie zatraciła tego, gdy zachorowała" – powiedziała jakiś czas temu w rozmowie z "Galą" Krajewska.

d34fsyn

Buddyjskie uroczystości pogrzebowe Braunek trwały 7 dni. Aktorka została pochowana 5 lipca 2014 roku w grobie swojej matki na cmentarzu ewangelicko-augsburskim w Warszawie. Pogrzeb miał charakter świecki. 6 lipca 2014 roku za aktorkę odprawiono jeszcze nabożeństwo żałobne w luterańskim kościele Świętej Trójcy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak powstają kosmetyki?

d34fsyn

Podziel się opinią

Share

d34fsyn

d34fsyn