Trwa ładowanie...
d1v5969

10-letnia perkusistka z Danii robi furorę

Johanne Astrid jest zwyciężczynią duńskiej edycji programu „Mam talent”. Jej występ i wykonanie „Killing In The Name Of” Rage Against The Machine i „Wholle Lotta Love” Led Zeppelin sprawiły, że stała się znana w Danii i nie tylko.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
10-letnia perkusistka z Danii robi furorę
(Youtube.com)
d1v5969

W wieku 6 lat Johanne zaczęła marzyć o perkusji. Rodzice kupili jej zestaw perkusyjny i pozwolili jej spróbować swoich sił za talerzami. Okazało się, że ma wielki talent.

Jej filmiki mają po kilkaset tysięcy odtworzeń, co jest marzeniem każdego początkującego zespołu. W sieci można obejrzeć jej wersje hitów m.in. Metalliki.

d1v5969

W programie „Mam talent” wygrała ponad 100 tys. zł. Czy przeznaczy je na rozwój kariery i lepszy sprzęt? Czy jeszcze o niej usłyszymy? – Dużo o tym nie myślałam, ale wiem, że chciałabym grać na bębnach, gdy dorosnę – przekonuje mała artystka.
– Marzę o występach z prawdziwym zespołem – dodaje.

Mówi też, że była w szoku po zwycięstwie. – Przyrzekam! Myślałam, że wszystko zagrałam źle – wyznała w wywiadzie dla duńskiej TV2.

- To wyzwalające i ożywcze zobaczyć tak bardzo uzdolnioną i tak młodą dziewczynę w środowisku perkusistów, które jest zdominowane przez mężczyzn. Słyszałem ją kilkakrotnie i za każdym razem robiła na mnie olbrzymie wrażenie. Ma świetną technikę, co jest rzadkie u osób w jej wieku – komentuje Mark Falgren, duński bębniarz.

d1v5969
Youtube.com
Podziel się

Dodajmy, że chyba najsłynniejszą kobietą - perkusistką jest Meg White, która występowała w zespole The White Stripes.

Podziel się opinią

Share

d1v5969

d1v5969
d1v5969