Trwa ładowanie...
d3yx1vs
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
Ludzie

200 mln dolarów za posiadłość "Playboya", ale z lokatorem

Na 200 mln dolarów wyceniono słynną posiadłość "Playboya" w Los
Angeles - informuje agencja Associated Press. Potencjalny kupiec musi jednak przyjąć do
wiadomości, że w willi nadal mieszkać będzie założyciel tego magazynu dla mężczyzn - Hugh Hefner.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
200 mln dolarów za posiadłość "Playboya", ale z lokatorem
(Eastnews)
d3yx1vs

Na 200 mln dolarów wyceniono słynną posiadłość "Playboya" w Los Angeles - informuje agencja Associated Press. Potencjalny kupiec musi jednak przyjąć do wiadomości, że w willi nadal mieszkać będzie założyciel tego magazynu dla mężczyzn - Hugh Hefner.

- Warunek sprzedaży jest taki - Pan Hefner musi mieć możliwość kontynuowania pracy i dalszego mieszkania w posiadłości - podkreślił rzecznik "Playboya" John Vlautin. AP zwraca uwagę, że przedmiotem negocjacji będzie kwestia, czy 89-latek pozostanie tam za darmo czy będzie płacić za wynajem.

Posiadłość z 1927 roku znajduje się w ekskluzywnej części Los Angeles - Holmby Hills. Działka, na której znajduje się willa, ma 2 hektary powierzchni. Nieruchomość posiada 29 pokoi, kino, basen, kort tenisowy, a także własną grotę. W skład posiadłości wchodzi także domek gościnny, w którym są cztery sypialnie.

Eksperci zwracają jednak uwagę, że 200 mln dolarów to wygórowana cena, nawet jak na tę prestiżową okolicę. Niedawno w okolicy sprzedano nieruchomość na działce o powierzchni 3 hektarów za 59 mln dolarów - przypomina AP.
- Może 90 mln. Ale 200 mln? To absurd - uznał agent nieruchomości Rory Barish. Zwrócił jednak uwagę, że właściciele mogą liczyć na pojawienie się "multimiliardera", który uzna, że "musi to mieć".

Magazyn dla mężczyzn "Playboy" zadebiutował w grudniu 1953 roku numerem z Marilyn Monroe na okładce. Po początkowym sukcesie szybko zaczął być atakowany za z jednej strony przez prawicowych polityków, a z drugiej przez feministki oskarżające go o redukowania kobiet do roli "obiektów seksualnych".

(PAP)

* Sonia Bohosiewicz: Jestem świadoma swojej seksualności*

d3yx1vs

Podziel się opinią

Share

d3yx1vs

d3yx1vs