Gwiazdy30 LAT NARODOWEGO KONKURSU PIĘKNOŚCI MISS POLSKI!

30 LAT NARODOWEGO KONKURSU PIĘKNOŚCI MISS POLSKI!

30 LAT NARODOWEGO KONKURSU PIĘKNOŚCI MISS POLSKI!
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.11.2019 16:19

Gala finałowa wieńcząca 30. edycję Narodowego Konkursu Piękności zbliża się wielkimi krokami. Już 8 grudnia 2019 roku 24 najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2019. Gala odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, a widzowie jak co roku, również w tym będą mogli zobaczyć ją na antenie Telewizji POLSAT!

Jubileuszowa edycja konkursu Miss Polski będzie miała szczególny charakter, ale dziś jeszcze nie zdradzimy jej szczegółów. Wiadomo już natomiast, że koncert poprowadzą Paulina Sykut- Jeżyna i Krzysztof Ibisz. Materiały archiwalne prezentowane z lat ubiegłych konkursu komentował będzie Zygmunt Chajzer, który 30 lat temu poprowadził pierwszą Galę Miss Polski. Natomiast rozmowy z kandydatkami na backstagu sceny przeprowadzi Agnieszka Hyży. Poza pięknie zaaranżowanymi pokazami modowych kolekcji, widzowie będący na Gali, ale także Ci przed telewizorami, będą mogli posłuchać koncertów polskich gwiazd muzycznych takich jak: Kombii, Grzegorz Hyży oraz czarującej Sylwii Grzeszczak. Finalistki Miss Polski oprócz korony i tytułu, powalczą także o nagrody o łącznej wartości 100 tysięcy złotych, a także możliwość reprezentowania kraju w najbardziej prestiżowych konkursach piękności na świecie.

Obraz
© Materiały prasowe

Skoro mowa o konkursach międzynarodowych: obecnie panująca Miss Polski – Olga Buława, 8 grudnia br., dokładnie w dniu Gali finałowej Miss Polski walczyć będzie w USA o koronę Miss Universe 2019. Tego wyjątkowego dnia z Olgą spotkamy się wyłącznie wirtualnie. Na ten moment nie zdradzamy także, kto przekaże koronę nowej Miss Polski. Niech pozostanie to niespodzianką.

Obraz
© Materiały prasowe

Zdjęcia, które prezentujemy Państwu, to oficjalna sesja zdjęciowa kandydatek do tytułu Miss Polski 2019, autorstwa Marty Machy. Sesja powstała w październiku w Hotelu Mistral w podwarszawskich Markach. Finalistki zaprezentowały się w przepięknych kreacjach projektantki Violi Piekut. O ich makijaże zadbały "Wariacje

Obraz
© Materiały prasowe

Piękna by Sylwia Piwowarczyk" natomiast o fryzury "Zaremba International Academy". Efekty pracy zobaczyć można na Instagramie Miss Polski. Zdjęcia pojawią się także w katalogu Miss Polski 2019.

Gospodarzem koncertu finałowego, stanowiącego część Festiwalu Piękna, jest Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.
Patronat medialny objął portal WP.PL.

Źródło artykułu:Materiał Partnera