37-latek przerwał milczenie. Dlaczego rozstał się z 83-latką?

37‑latek przerwał milczenie. Dlaczego rozstał się z 83‑latką?

Dzieliło ich 46 lat
Dzieliło ich 46 lat
Źródło zdjęć: © Facebook | @iris.jones.520
02.08.2023 14:45

Mohamed Ibriham, były partner Iris Jones, zabrał głos w mediach społecznościowych po tym, jak para ogłosiła, że ​​się rozstają. Ich związek wzbudzał kontrowersje. Zakochanych dzieliło 46 lat.

Niektóre związki potrafią wprawić w zdumienie. Tak było w przypadku 37-letniego Egipcjanina, który poślubił 83-latkę. Para trafiła na pierwsze strony gazet po tym, jak podzieliła się intymnymi szczegółami na temat ich życia seksualnego. Niestety uczucie nie przetrwało.

Miłość pomimo różnicy wieku

Poznali się na Facebooku w 2019 roku. Na związek zdecydowali się zaledwie rok później. Brytyjka i Egipcjanin związali się ze sobą pomimo tego, że dzieli ich 46 lat.

- Nigdy nie spodziewałem się, że zakocham się w kimś o 46 lat młodszym ode mnie, ale tak się stało — wyznała Iris magazynowi Closer. - Uwielbiam wszystko, co dotyczy Mohameda.

Para szybko znalazła wspólny język. - Zdałam sobie sprawę, że się zakochałam. Nasza bliskość to istna magia - wyznała Iris w mediach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Nie tęsknię za nim"

Niedługo po tym, jak Mohamed w końcu uzyskał wizę na pobyt w Wielkiej Brytanii, ich drogi się rozeszły. Emerytka przeprowadziła się do nowego mieszkania. Wyznała, że wcale nie tęskni za swoją młodą miłością. Kilka dni po jego wyprowadzce kupiła sobie nowego kota o imieniu Pan Tibbs, którego nazywa "idealnym towarzyszem".

- Kiedyś uprawialiśmy wspaniały seks, ale potem zamiast się kochać, skończyło się na kłótni — wyznała emerytka. - Nie mogę tego zrobić. Nie jestem zakochaną nastolatką. Mam 83 lata.

Iris przyznaje, że chce teraz spokojnego życia. Jej nowym towarzyszem stał się kot. - Jest bardzo cichy, piękny i nie robi bałaganu. Uwielbiam go - wyznaje.

Zapytana o zerwanie, stwierdza: - Najbardziej irytowało mnie, kiedy wyszedł, że zabrał moje krewetki w tempurze, które zaplanowałem na kolację tego wieczoru.

Głos zabrał również jej były partner. Opublikował zdjęcie na Facebooku, do którego dołączył fragment tekstu piosenki "I Will Survive" autorstwa Glorii Gaynor.

"Na początku się bałem, byłem przerażony. Myślałem, że nigdy nie będę mógł żyć bez ciebie u mojego boku. Ale potem spędziłem wiele nocy, myśląc, jak bardzo mnie skrzywdziłaś. I stałem się silny. Nauczyłem się, jak sobie radzić".

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta