Zapozowała nago. Właśnie skończyła 59 lat

Zapozowała nago. Właśnie skończyła 59 lat

59-letnia czeska modelka pokazała się nago
59-letnia czeska modelka pokazała się nago
Źródło zdjęć: © Instagram | Instagram
11.04.2024 09:23, aktualizacja: 11.04.2024 11:43

Paulina Porizkova skończyła 59 lat. Z tej okazji pochodząca z Czech modelka opublikowała fotografię, na której widać jej nagie ciało. Porizkova napisała kilka słów od siebie, podsumowując ostatnie urodziny przed 60.

Paulina Porizkova wykorzystuje każdą możliwą okazję, aby mówić o ciałopozytywności i zaprzestaniu postrzegania starzenia się, jako wstydliwego problemu. Nie inaczej było w dniu urodzin modelki, która zdecydowała się na publikację odważnych zdjęć, prosto z łóżka. "To była najgorsza, najtrudniejsza, ale też pouczająca dekada mojego życia" - napisała Porizkova, odnosząc się do swoich 59 lat.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zaakceptowała siebie. "Zajęło mi to 59 lat"

Paulina Porizkova nie obawia się wrzucać do sieci odważnych publikacji. Podkreśla jednak, że droga do samoakceptacji była długa. Dziś jednak życzy każdemu, aby "uwolnił się od wstydu" i pokochał siebie. Czeska modelka w tym roku skończyła 59 lat. Jak pisze na Instagramie, lubi swój wiek i jest wdzięczna za swoje ciało. Dodaje też, że przez ostatnie 10 lat wiele się nauczyła.

"Ostatni rok bycia po pięćdziesiątce. To była najgorsza, najtrudniejsza, ale także pouczająca dekada mojego życia. Jestem dumna, że osiągnęłam poziom 59! I będę dumna z każdego poziomu, który osiągnę w tej grze życia. Mam 59 lat nigdy nie czułam się lepiej. Moja skóra jest dobrze noszona" - przeczytamy w poście Porizkovej.

Celebrytka podkreśliła, że znalezienie poczucia pewności siebie i wolności od wstydu zajęło jej 59 lat. Ma świadomość, że wiele osób w sieci będzie hejtować jej odwagę oraz podejście do nagości i wieku, jednak nie ma zamiaru się tym przejmować. Wszystkim życzy odnalezienia drogi do samoakceptacji.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

© Materiały WP
Źródło artykułu:WP Kobieta