Trwa ładowanie...
ślub
04-08-2015 10:33

89-letnia druhna udowodniła, że metryka nie jest ważna, aby czuć się młodym

"Masz tyle lat, na ile się czujesz. A ja dzisiaj czuję się młodo!" - nie jest to kwestia z reklamy kremu przeciwzmarszczkowego. Zdanie to wypowiedziała Betty Govern, przez rodzinę i przyjaciół nazywana Nana Betty. 89-latka została zaproszona do grona druhen przez swoją wnuczkę. Kobieta nie tylko nie odmówiła, ale ukradła pannie młodej show!

89-letnia druhna udowodniła, że metryka nie jest ważna, aby czuć się młodymŹródło: Guides for Brides/Twitter
d1ydip8

"Masz tyle lat, na ile się czujesz. A ja dzisiaj czuję się młodo!" - nie jest to kwestia z reklamy kremu przeciwzmarszczkowego. Zdanie to wypowiedziała Betty Govern, na którą rodzina i przyjaciele mówią Nana Betty. 89-latka została zaproszona do grona druhen przez swoją wnuczkę. Kobieta nie tylko nie odmówiła, ale ukradła pannie młodej show!

Christine Quinn oraz Patrick Quinn (para nosiła to samo nazwisko jeszcze przed ślubem, ale nie jest ze sobą spokrewniona) z dumą podzielili się zdjęciami ze swojego wesela, wykonanymi w atelier fotograficznym sweetwaterportraits.com. Nie są to standardowe zdjęcia - bowiem wśród druhen wyróżnia się roześmiana Nana Betty. Kobieta znacznie odbiega wiekiem od wyobrażeń o młodej, najczęściej jeszcze niezamężnej druhny.

(fot. Guides for Brides/Twitter)
Źródło: (fot. Guides for Brides/Twitter)

Popularność w sieci wesołej 89-latce przysporzył portal udzielający wskazówek przyszłym pannom młodym, Guides For Brides. Fotka umieszczona na Twitterze podbiła serca internautów.

d1ydip8

Christine - wnuczka 89-letniej druhny - mieszka w Pensylwanii, gdzie odbył się ślub. Świeżo upieczona żona udzieliła wywiadu The Huffington Post. "Moją babcię zaliczam do swoich najlepszych przyjaciół. Posiada niesamowite poczucie humoru i spojrzenie na życie, które staram się naśladować każdego dnia. Każdy ją kocha".

(fot. Guides for Brides/Twitter)
Źródło: (fot. Guides for Brides/Twitter)

"Kiedy poprosiłam, żeby została jedną z druhen, kilka razy upewniała się, czy nie zmieniałam zdania. Sądziłam, że w końcu się wycofa, ponieważ należy do bardzo skromnych osób i nie znosi być w centrum zainteresowania i pod obstrzałem fotografa - opowiada Christine. "Nana śmiała się: twoje druhny są młode i śliczne. Zepsuję wam zdjęcie!".

(Rodzina Christine Quinn w komplecie; fot. Guides for Brides/Twitter)
Źródło: (Rodzina Christine Quinn w komplecie; fot. Guides for Brides/Twitter)

Internauci uważają Betty Govern za fenomenalny przykład młodego ducha. "Masz tyle lat, na ile się czujesz. A ja dzisiaj czuję się młodo!" - powiedziała Nana do fotografa w dniu ślubu ukochanej wnuczki.

d1ydip8

(mtr), WP Kobieta

d1ydip8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1ydip8