Blisko ludziAgata Duda oceniona przez współpracownicę. Na jaw wyszły szczegóły jej spotkania z Melanią Trump

Agata Duda oceniona przez współpracownicę. Na jaw wyszły szczegóły jej spotkania z Melanią Trump

Agata Duda - jak oceniają ją współpracownicy?
Agata Duda - jak oceniają ją współpracownicy?

17.08.2020 14:37, aktual.: 01.03.2022 13:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Duda przez kolejne pięć lat będzie pełnić rolę pierwszej damy. Dziś nie wiadomo, jaka będzie jej kolejna kadencja w tej roli, ale właśnie wyszły na jaw informacje o tym, jak się z nią współpracuje. Opowiedziała o tym ulubiona projektantka prezydentowej, Dorota Goldpoint.

Agata Duda dotychczas pozostawała w cieniu męża i rzadko wypowiadała się publiczne. Dopiero w momencie, gdy Andrzej Duda toczył walkę o prezydenturę z Rafałem Trzaskowskim, zaangażowała się w kampanię wyborczą. Przez Polki Polaków postrzegana jest jako osoba stonowana, miła i empatyczna, a jak jest naprawdę? Właśnie na jaw wyszły informacje o tym, co myśli o niej bliska współpracowniczka.

Jak współpracuje się z Agatą Dudą?

Agata Duda jako żona prezydenta otoczona jest dziesiątkami współpracowników. Wśród nich jest Dorota Goldpoint - projektantka, odpowiedzialna za wiele oficjalnych kreacji pierwszej damy. To właśnie ona w rozmowie z portalem Newseria zdecydowała się opowiedzieć, jak wygląda współpraca z prezydentową.

Dorota Goldpoint zaczęła od oceny stylu Agaty Dudy. Kobieta nie szczędziła jej pochwał. "Zawsze prezentuje się bardzo elegancko i jest ubrana adekwatnie do okoliczności. Pracuje w dyplomacji, w związku z czym obowiązują ją pewne zasady i strój musi być formalny" - powiedziała projektantka.

Kobieta odniosła się także do kreacji ze spotkania Agaty Dudy i Melanii Trump, która w ocenie zagranicznej prasy była wyjątkowa. "Pierwsza dama jest też doceniana za granicą. Biało-czarną suknię, którą miała na sobie podczas wizyty u państwa Trumpów, magazyn The Independent określił jako szczególnie wyróżniającą się kreację" - przyznała Goldpoint.

Według relacji Doroty Goldpoint Agata Duda jest osobą wymagającą, ale również niezwykle konkretną. "Pierwsza dama to wymagająca osoba, natomiast bardzo dobrze się z nią pracuje, ponieważ jest konkretna i wie, czego chce. Bardzo szybko przygotowujemy kreacje. Mamy ustalone terminy przymiarek i poprawek, to pozwala na sprawną realizację zleceń" - przyznała projektantka.

Goldpoint wskazała również ulubione kolory pierwszej damy. Podobno prezydentowa jest fanką bieli, ale czasami (przy zachowaniu stonowanych form) decyduje się na żywe barwy.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (765)