Trwa ładowanie...

Agata Kornhauser-Duda zablokowała komentarze na swoim profilu na Instagramie. Zniknęły również wszystkie poprzednie

Agata Kornhauser-Duda nigdy nie była zbyt aktywna w mediach społecznościowych, jednak niektórzy internauci cenili sobie możliwość komentowania zdjęć pierwszej damy na jej profilu na Instagramie. Niestety, teraz będą musieli obejść się smakiem, bo ta opcja została ograniczona.

Share
Agata Duda  Instagram
Agata Duda InstagramŹródło: ONS
d3sfiqd

Agata Kornhauser-Duda to jedyna pierwsza dama, która nie uczestniczy w debacie publicznej. Nie wypowiada się w mediach, przez 5 lat swojej prezydentury nie udzieliła ani jednego wywiadu, a o swoich poglądach mówi jedynie na oficjalnych spotkaniach, na których nie ma możliwości zadawania pytań. Na wiecu wyborczym po wygranej jej męża Andrzeja Dudy wyjaśniła, że wynika to z braku zaufania do mediów, a ona sama bardziej ceni sobie bezpośredni kontakt z wyborcami.

Agata Kornhauser-Duda zablokowała teraz możliwość komentowania postów.

d3sfiqd

"Uchylę rąbka tajemnicy. Drogie media, drodzy dziennikarze, mówiliście i pisaliście, że nie wypowiadam się. Zapominaliście tylko dodać, że nie wypowiadam się do mediów. Ja przez pięć lat rozmawiałam z Polakami, z naszymi rodakami, na każdym ze spotkań.

To był mój milczący sprzeciw przeciw manipulacji, dezinformacji i kłamstwom, które niestety w mediach występują. Myślę, że państwo nie zdają sobie do końca sprawy z tego, jak ogromna jest to manipulacja. My sami tego doświadczyliśmy" – tłumaczyła prezydentowa.

Zastanawia jednak fakt, że z oficjalnego profilu pierwszej damy na Instagramie zniknęły wszystkie dotychczasowe komentarze. Zdjęcia Agaty Kornhauser-Dudy zawsze cieszyły się dużą popularnością, a internauci chętnie dzielili się swoimi opiniami pod postami – zarówno tymi pozytywnymi, jak i mniej przychylnymi.

d3sfiqd

Oprócz tego, że zniknęły poprzednie wiadomości od obserwatorów, to nie mamy co się spodziewać nowych, ponieważ opcja komentowania została ograniczona.

LP Total Money w odc. nr 1 "Remont w prezencie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3sfiqd

Podziel się opinią

Share
d3sfiqd
d3sfiqd