GwiazdyAgata Rubik odpowiedziała na zaczepny komentarz pod swoim zdjęciem. Co napisała?

Agata Rubik odpowiedziała na zaczepny komentarz pod swoim zdjęciem. Co napisała?

Agata Rubik odpowiedziała na zaczepny komentarz internauty
Agata Rubik odpowiedziała na zaczepny komentarz internauty

28.07.2022 15:50, aktual.: 02.08.2022 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Rubik z mężem i córkami odpoczywają obecnie na Hawajach. Systematycznie dzieli się z obserwatorami zdjęciami miejsc, w których przebywa. Pod najnowszą publikacją pojawił się zaczepny komentarz, na który żona Piotra Rubika postanowiła odpowiedzieć.

Agata i Piotr Rubikowie tegoroczne wakacje spędzają za granicą. Małżeństwo zdecydowało się jednak na dłuższą wyprawę i ich wybór padł na Stany Zjednoczone. Rozpoczęli podróż w San Francisco, a obecnie przebywają na Hawajach. Towarzyszą im oczywiście dwie córki.

Agata Rubik jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi już ponad 160 tys. użytkowników. Jak można zauważyć w komentarzach pod postami, obserwatorzy cenią ją za naturalność i poczucie humoru.

"Bardzo Was lubię oglądać, jesteście naturalni w tym co robicie, a teraz to niemałe wyzwanie" - można przeczytać pod jednym ze zdjęć.

Agata Rubik odpowiada na zaczepkę

Niedawno Rubik dodała zdjęcie, na którym wraz z mężem uśmiechają się, sącząc drinki pod różową parasolką.

"Życie jest piękne, zwłaszcza pod różową parasolką i z odpowiednim stężeniem witaminy D3 we krwi" - napisała w opisie.

Pod fotografią pojawił się jednak lekko złośliwy komentarz: "Szczególnie z zasobnym portfelem, nie czarujmy się. Bez tego nie byłoby nic".

Żona Piotra Rubika postanowiła odpowiedzieć. "Więcej optymizmu" - napisała krótko dodając ikonkę serca.

Zdecydowana większość komentarzy była jednak pozytywna. "Życie jest piękne... Przy boku ukochanej osoby", "Wyglądacie cudownie. I jak pięknie opaleni! Wspaniałych wakacji", "Lubię wasze zdjęcia i fajnie, że będziesz je wrzucała. Pozdrawiam RubikTeam" - pisali w większości.

Zgodne małżeństwo

Agata Rubik poznała swojego męża w 2005 roku, gdy była jedną z uczestniczek wyborów miss. Piotr Rubik odpowiadał wtedy za muzyczną oprawę wydarzenia. Informacja o ich relacji odbiła się szerokim echem w mediach ze względu na to, że dzieli ich spora różnica wieku. Dodatkowo w momencie, gdy zaczęli się spotykać, Agata miała zaledwie 19 lat, a Piotr 37.

Zakochanym różnica wieku jednak nie przeszkadzała i już rok po pierwszym spotkaniu byli zaręczeni, a w 2008 r. wzięli ślub i od tej pory tworzą zgrane małżeństwo, co widać m.in. na wspólnych zdjęciach, chętnie zamieszczanych przez nich w mediach społecznościowych. Wspólnie wychowują dwie córki - Helenę i Alicję.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (40)