Trwa ładowanie...

Agata Rubik odpowiedziała na zaczepny komentarz pod swoim zdjęciem. Co napisała?

Agata Rubik z mężem i córkami odpoczywają obecnie na Hawajach. Systematycznie dzieli się z obserwatorami zdjęciami miejsc, w których przebywa. Pod najnowszą publikacją pojawił się zaczepny komentarz, na który żona Piotra Rubika postanowiła odpowiedzieć.

Agata Rubik odpowiedziała na zaczepny komentarz internautyAgata Rubik odpowiedziała na zaczepny komentarz internautyŹródło: Instagram, fot: agata_rubik
d4h0ybt
d4h0ybt

Agata i Piotr Rubikowie tegoroczne wakacje spędzają za granicą. Małżeństwo zdecydowało się jednak na dłuższą wyprawę i ich wybór padł na Stany Zjednoczone. Rozpoczęli podróż w San Francisco, a obecnie przebywają na Hawajach. Towarzyszą im oczywiście dwie córki.

Agata Rubik jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil śledzi już ponad 160 tys. użytkowników. Jak można zauważyć w komentarzach pod postami, obserwatorzy cenią ją za naturalność i poczucie humoru.

"Bardzo Was lubię oglądać, jesteście naturalni w tym co robicie, a teraz to niemałe wyzwanie" - można przeczytać pod jednym ze zdjęć.

Agata Rubik odpowiada na zaczepkę

Niedawno Rubik dodała zdjęcie, na którym wraz z mężem uśmiechają się, sącząc drinki pod różową parasolką.

d4h0ybt

"Życie jest piękne, zwłaszcza pod różową parasolką i z odpowiednim stężeniem witaminy D3 we krwi" - napisała w opisie.

Pod fotografią pojawił się jednak lekko złośliwy komentarz: "Szczególnie z zasobnym portfelem, nie czarujmy się. Bez tego nie byłoby nic".

Żona Piotra Rubika postanowiła odpowiedzieć. "Więcej optymizmu" - napisała krótko dodając ikonkę serca.

Zdecydowana większość komentarzy była jednak pozytywna. "Życie jest piękne... Przy boku ukochanej osoby", "Wyglądacie cudownie. I jak pięknie opaleni! Wspaniałych wakacji", "Lubię wasze zdjęcia i fajnie, że będziesz je wrzucała. Pozdrawiam RubikTeam" - pisali w większości.

d4h0ybt

Zgodne małżeństwo

Agata Rubik poznała swojego męża w 2005 roku, gdy była jedną z uczestniczek wyborów miss. Piotr Rubik odpowiadał wtedy za muzyczną oprawę wydarzenia. Informacja o ich relacji odbiła się szerokim echem w mediach ze względu na to, że dzieli ich spora różnica wieku. Dodatkowo w momencie, gdy zaczęli się spotykać, Agata miała zaledwie 19 lat, a Piotr 37.

Zakochanym różnica wieku jednak nie przeszkadzała i już rok po pierwszym spotkaniu byli zaręczeni, a w 2008 r. wzięli ślub i od tej pory tworzą zgrane małżeństwo, co widać m.in. na wspólnych zdjęciach, chętnie zamieszczanych przez nich w mediach społecznościowych. Wspólnie wychowują dwie córki - Helenę i Alicję.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

"Power Couple": Piotr Rubik poszukuje zdjęć żony Agaty w wirującym samochodzie

d4h0ybt
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4h0ybt