Blisko ludziAgata Rubik skomentowała rozstanie Cichopek i Hakiela. "Jestem w szoku"

Agata Rubik skomentowała rozstanie Cichopek i Hakiela. "Jestem w szoku"

Skomentowała rozstanie znanej pary
Skomentowała rozstanie znanej pary
Źródło zdjęć: © AKPA

13.03.2022 12:48, aktual.: 13.03.2022 16:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie milkną echa wiadomości o rozstaniu znanej pary celebrytów Kasi Cichopek i Marcina Hakiela. Nad powodami rozstania zastanawiają się fani pary, jak również osoby publiczne. Ostatnio na temat rychłego rozwodu gwiazd wypowiedziała się Agata Rubik.

Modelka jest żoną znanego muzyka Piotra Rubika. Para ma podobny staż małżeński, jak Hakiel i Cichopek. Ich małżeństwo jest jednak zgoła inne. Agata Rubik jest bardziej skoncentrowana na wychowaniu dzieci. Katarzyna Cichopek jest zaś prawdziwą bizneswomen, która łączy intensywną karierę z życiem rodzinnym.

Rozstania gwiazd

Agata Rubik jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Instagram jest źródłem jej kontaktu z fanami. Często organizuje na swoim profilu tak zwane "Pytania i Odpowiedzi". Fani mogą ją zapytać o najróżniejsze sprawy, licząc, że odpowie szczerze, nawet na niewygodne pytania. I tak, jedna z obserwatorek Rubik zapytała, co uważa na temat rozstań ludzi znanych. Modelka odpowiedziała.

"Co, twoim zdaniem, jest przyczyną rozwodów wśród ludzi znanych?" - zapytała fanka. "Wydaje mi się, że to nie ma żadnego znaczenia, czy ktoś jest znany, czy ktoś jest nieznany. Te przyczyny są, zakładam, bardzo podobne, natomiast rozwodami się na szczęście nie zajmuję, więc ciężko mi powiedzieć. Też jestem w szoku, że Kasia Cichopek i Marcin się rozwodzą" - stwierdziła Agata Rubik.

Ostatnie wakacje

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel nie dali po sobie poznać, że przeżywają prawdziwy kryzys. Nic nie wskazywało na ich rozstanie. Ostatnio byli nawet z dziećmi na wakacjach na Seszelach, z których publikował piękne, rodzinne zdjęcia.

Zapewne nie dzielili się problemami z dużą ilością osób, dzięki czemu plotki nie wyciekły do prasy. Sami postanowili zaś poinformować o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wydali oględne oświadczenie, w którym podali do publicznej wiadomości wieść, że po 17 latach mówią sobie "do widzenia".

Cichopek i Hakiel mają dwójkę dzieci i czeka ich teraz podział obowiązków nad opieką nad dziećmi. Jak każde rozstanie, jest to bardzo trudny i przykry czas dla całej rodziny, nie tylko dla małżonków.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także