Trwa ładowanie...

Agata Rubik odprowadza dzieci na lekcje. Jej córki chodzą do elitarnej szkoły

Córki Piotra i Agaty Rubików już zaczęły naukę. Dziewczynki uczęszczają do The British School Warsaw, gdzie lekcje zaczęły się dzień wcześniej niż w większości innych szkół. Agata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie zrobione przed szkołą.
Share
Agata Rubik
Agata Rubik Źródło: ONS
d31a45y

Nowy rok szkolny to wielkie wydarzenie w wielu polskich domach. Większość uczniów zacznie lekcje od 2 września, jednak są i takie placówki, gdzie dzieci musiały przyjść z plecakami już 31 sierpnia.

Agata Rubik odprowadza córki do szkoły

Tak było w szkole, do której chodzą córki Piotra Rubika. 11-letnia Helena oraz 7-letnia Alicja są zapisane do elitarnej The British School Warsaw, gdzie stawia się na naukę języka już od najmłodszych lat oraz jest wprowadzony obowiązek noszenia mundurków. Fakt wyszedł na jaw po tym, jak internauci dopatrzyli się logo szkoły na ubraniu jednej z dziewczynek.

d31a45y

Agata Rubik wraz z mężem odprowadzili córki na pierwsze lekcje. Mama niosła na plecach tornister jednej z nich i dodawała im otuchy przed powrotem do nauki.

Patrząc na ich wspólne zdjęcie i uśmiechnięte twarze, można wnioskować, że wszyscy cieszą z faktu rozpoczęcia nowego roku szkolnego. "Mistrz i uczennice! Witaj szkoło!" – zażartowała Agata Rubik w komentarzu.

Nauka w The British School Warsaw nie należy do najtańszych. Czesne wynosi od 37 tys. złotych do prawie 90 tys. złotych za rok w zależności od klasy – im dzieci są starsze, tym opłaty są wyższe.

d31a45y

WPodróży: Niemcy Północne, czyli idealny pomysł na weekendowy wyjazd cz. I

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d31a45y

Podziel się opinią

Share
d31a45y
d31a45y