GwiazdyAgata Rubik odprowadza dzieci na lekcje. Jej córki chodzą do elitarnej szkoły

Agata Rubik odprowadza dzieci na lekcje. Jej córki chodzą do elitarnej szkoły

Agata Rubik
Agata Rubik
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach

01.09.2020 14:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Córki Piotra i Agaty Rubików już zaczęły naukę. Dziewczynki uczęszczają do The British School Warsaw, gdzie lekcje zaczęły się dzień wcześniej niż w większości innych szkół. Agata Rubik pokazała rodzinne zdjęcie zrobione przed szkołą.

Nowy rok szkolny to wielkie wydarzenie w wielu polskich domach. Większość uczniów zacznie lekcje od 2 września, jednak są i takie placówki, gdzie dzieci musiały przyjść z plecakami już 31 sierpnia.

Agata Rubik odprowadza córki do szkoły

Tak było w szkole, do której chodzą córki Piotra Rubika. 11-letnia Helena oraz 7-letnia Alicja są zapisane do elitarnej The British School Warsaw, gdzie stawia się na naukę języka już od najmłodszych lat oraz jest wprowadzony obowiązek noszenia mundurków. Fakt wyszedł na jaw po tym, jak internauci dopatrzyli się logo szkoły na ubraniu jednej z dziewczynek.

Agata Rubik wraz z mężem odprowadzili córki na pierwsze lekcje. Mama niosła na plecach tornister jednej z nich i dodawała im otuchy przed powrotem do nauki.

Patrząc na ich wspólne zdjęcie i uśmiechnięte twarze, można wnioskować, że wszyscy cieszą z faktu rozpoczęcia nowego roku szkolnego. "Mistrz i uczennice! Witaj szkoło!" – zażartowała Agata Rubik w komentarzu.

Nauka w The British School Warsaw nie należy do najtańszych. Czesne wynosi od 37 tys. złotych do prawie 90 tys. złotych za rok w zależności od klasy – im dzieci są starsze, tym opłaty są wyższe.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (181)
Zobacz także