Agata z "Rolnika" już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania

Agata z "Rolnika" już tak nie wygląda. Zmieniła się nie do poznania

Agata z piątej edycji "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda
Agata z piątej edycji "Rolnik szuka żony" już tak nie wygląda
Źródło zdjęć: © AKPA
20.12.2023 10:42, aktualizacja: 20.12.2023 12:42

Dorota z "Rolnik szuka żony" pokazała uczestniczkę wcześniejszej edycji programu. Ukochana Waldka opublikowała zdjęcie z Agatą Rusek, a fani produkcji TVP nie mogli wyjść z podziwu. Kobieta jest nie do poznania.

Program TVP od kilku lat pomaga samotnym rolnikom i rolniczkom znaleźć swoje drugie połówki. W ostatniej edycji "Rolnik szuka żony" widzowie poznali Waldemara oraz wybrankę jego serca - Dorotę. To właśnie ukochana Waldka na swoim Instagramie pokazała Agatę Rusak, dawną uczestniczkę programu.

Kobieta, która brała udział w piątej edycji w 2018 roku, związała się z Łukaszem Sędrowskim. Chociaż w trakcie programu ich uczucie rozkwitło, z czasem okazało się jednak, że związek nie przetrwał próby czasu. Okazuje się, że była partnerka rolnika po programie przeszła sporą przemianę. Obecnie trudno ją rozpoznać.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Agata z programu "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę

Dorota z dziesiątej edycji "Rolnika" na swoim profilu zapytała obserwatorów, czy domyślają się, kim jest kobieta znajdująca się obok niej. Wśród wielu komentarzy tylko jeden internauta odpowiedział poprawnie. 

"Jak myślicie, kto to jest? Czy pamiętacie tę panią?" - zapytała Dorota.

"Ktoś z pani rodziny?", "No chyba nie Waldi w przebraniu", "Następna kandydatka Waldiego?", "Czy to jakaś uczestniczka ‘Rolnika’? Oglądałam każdy sezon i nie kojarzę" - pisali internauci.

Okazuje się, że obok Doroty znalazła się Agata, która zmieniła się nie do poznania. Uczestniczka piątej edycji zaprezentowała się w odmiennej fryzurze i zwariowanych okularach z kolorowymi szkłami. Po skromnej brunetce w prostych włosach nie ma śladu.

Dorota pokazała zdjęcie z Agatą z piątej edycji programu
Dorota pokazała zdjęcie z Agatą z piątej edycji programu© Instagram.com | bully_b33

Agata i Łukasz z "Rolnika" rozstali się

Agata Rusak i Łukasz Sędrowski spotkali się podczas kręcenia programu "Rolnik szuka żony". Publiczność była świadkiem szybko rodzących się uczuć między tą dwójką. Gdy do gospodarstwa Łukasza przyjechały trzy kandydatki, to właśnie Agata zrobiła na nim największe wrażenie. To doprowadziło do tego, że mężczyzna oświadczył się jej podczas jednej z romantycznych randek.

Później para pojawiła się razem w finale "Rolnika" i w specjalnym, świątecznym odcinku. Jednak z biegiem czasu zauważono, że ich wspólne zdjęcia znikają z mediów społecznościowych. Sami zainteresowani przez długi czas nie komentowali plotek o kryzysie w związku. Ostatecznie jednak wyszło na jaw, że ich relacja należy już do przeszłości.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta