GwiazdyAgnieszka Fitkau-Perepeczko za rok skończy 80 lat. Zobaczcie jak wygląda

Agnieszka Fitkau-Perepeczko za rok skończy 80 lat. Zobaczcie jak wygląda

Agnieszka Fitkau-Perepeczko
Agnieszka Fitkau-Perepeczko

29.05.2021 15:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Fitkau-Perepeczko pomimo upływu lat wciąż jest bardzo kobieca. To jedna z najpiękniejszych gwiazd polskiego kina. Patrząc na nowe zdjęcia aktorki trudno uwierzyć, że za rok skończy 80 lat.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko w PRL-u była prawdziwą gwiazdą. Aktorka przez lata zachwycała urodą i wdziękiem. Pojawiała się w filmach, serialach i teatrze. Zagrała m.in. w "Nie ma róży bez ognia", "Lalce" i "Nie lubię poniedziałku". Na pewien czas wyjechała z Polski. Widzowie przypomnieli sobie o niej, gdy trafiła do obsady "M jak miłość". Przez pewien czas grała tam szaloną matkę Stefana, Simonę, przyjaciółkę Barbary Mostowiak. Serialowi dodała humoru, bo jej postać była nietuzinkowa.

Życie prywatne aktorki

Fitkau-Perepeczko całe życie bardzo podobała się mężczyznom. Ona jednak była zakochana w przystojnym aktorze - Marku Perepeczce. Razem tworzyli jedną z najgorętszych i najpiękniejszych gwiazdorskich par kina tamtych czasów. Aktorska para była razem, aż do śmierci aktora w 2005 roku.

W ostatnich latach aktorka chętnie rozmawia z dziennikarzami o życiu prywatnym. Najczęściej w wywiadach wraca wspomnieniami do związku ze zmarłym mężem.

Mimo upływu lat, wdowa po aktorze wciąż czaruje seksownym wyglądem. Ona sama zdaje sobie sprawę ze swojego seksapilu, a na jej profilach w mediach społecznościowych nie brakuje gorących zdjęć.

W ubiegłym roku Agnieszka Fitkau-Perepeczko udzieliła wywiadu redakcji "Na żywo", w którym wyznała, że nadal zdarza jej się romansować z mężczyznami. 78-latka przyznała jednak, że pomimo tego rzadko wchodzi w sercowe relacje.

Zapytana wtedy, czy w każdym potencjalnym partnerze szuka Marka Perepeczki, Agnieszka Fitkau-Perepeczko zaprzeczyła.

- To niemożliwe. On był jedyny i niepowtarzalny. Zdarzają mi się fascynacje, nawet dużo młodszymi mężczyznami, którzy piszą dla mnie wiersze, ale i tak zawsze moje szare komórki wygrywają z namiętnością. A ja lubię słuchać swojego mózgu. [Podpowiada mi] że to są romanse na chwilę, takie, które dodają mi tylko blasku- mówiła w rozmowie.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko byli małżeństwem przez 40 lat. Poznali się w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej w Warszawie. Nie mieli dzieci.

Agnieszka Fitkau-Perepeczko o związkach z młodszymi mężczyznami

Po śmierci męża Agnieszka Fitkau-Perepeczko czasem pokazywała się na salonach w towarzystwie innych mężczyzn. Jednych z nich był Michał Olejnik, młodszy od celebrytki o ponad 40 lat. Ich związek budził wiele emocji w mediach.

Jakiś czas temu w wywiadzie dla "Dobrego tygodnia" Agnieszka Fitkau-Perepeczko zaprzeczyła, jakoby wdawała się w liczne "romanse".

- Zdarzyło mi się kiedyś pokazać na czerwonym dywanie z młodym mężczyzną. To miłe, że kobieta nie idzie po takim parkiecie sama, tylko ma przystojniaka u boku, ale żeby zaraz robić z tego romans? Wydaje mi się być lekką przesadą. Życie prywatne trzeba chronić jak najcenniejszą roślinkę, trzymać ją w cieplarni, ogrzewać - wtedy jest cudownie- wyznała wówczas.

Ostatnio Agnieszka Fitkau-Perepeczko nie pojawia się na ekranie. Za to aktorka prowadzi jednak konto na Instagramie i tam możemy zobaczyć, jak obecnie wygląda.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (105)