Blisko ludziAgnieszka Kaczorowska pochwaliła się, jak spędza niedzielę. Opublikowała zdjęcie w pięknej piżamce

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się, jak spędza niedzielę. Opublikowała zdjęcie w pięknej piżamce

Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Kasia Niewiadomska
18.10.2020 11:23, aktualizacja: 01.03.2022 14:12

Agnieszka Kaczorowska jest mamą Emilki. To córeczka jest dla aktorki priorytetem i wyznacza rytm dnia całej rodziny. W niedzielny poranek aktorka opublikowała zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Pochwaliła się, jak będzie wyglądała jej niedziela i pokazała przy tym swoją piękną, seksowną piżamę.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela we wrześniu 2018 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Ich ślub odbył się we Włoszech. Aktorka w lipcu 2019 roku urodziła córeczkę Emilię. Na potrzeby nowego życia para przeprowadziła się jakiś czas temu do własnego domu. Tancerka dzieli się aktualnie szczegółami ze swojego życia prywatnego na swoim profilu na Instagramie. Chętnie publikuje kadry pokazujące, jak mieszka, jak urządziła pokój dziecka, czy salon oraz kuchnię. Swoim obserwatorom podsyła też pomysły na stylizacje, doradza w kwestiach doboru kosmetyków, czy dzieli się spostrzeżeniami dotyczącymi pielęgnacji i wychowania niemowlaków.

Agnieszka Kaczorowska w seksownej piżamie

Ostatnio aktorka pochwaliła się swoim nowym nabytkiem: efektowną, czarną piżamą. Model prezentuje się niesamowicie. Ma śliczne falbanki, dzięki czemu wygląda dziewczęco, a zarazem seksownie. Jak pisze tancerka, piżama jest bardzo wygodna. Jej krój to bluzka z dekoltem w szpic oraz krótkie spodenki również zakończone w ciekawy sposób.

Agnieszka Kaczorowska opublikowała zdjęcie w bieliźnie oraz napisała osobisty post.

"A gdyby tak dziś cały dzień zostać w łóżku? Przy Maluchu to mało możliwe. Ale pomarzyć można. Czytałabym cały dzień, oglądała piękne filmy, jadła pyszne rzeczy i ucięła sobie kilka drzemek" – rozmarzyła się aktorka.

Przy małym dziecku, jak sama zauważyła, to mało prawdopodobne, ale łyk dobrej kawy o poranku na pewno pozytywnie nastroi tancerkę na cały dzień.