ycipk-2gfngm

Agnieszka Kaczorowska zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Agnieszka Kaczorowska od kilkudziesięciu tygodni może pochwalić się byciem w ciąży. Gwiazda często opowiada o przygotowaniach do bycia mamą, a tym razem zdradziła nawet płeć swojego dziecka.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kaczorowska ma termin porodu zaplanowany na lato
Kaczorowska ma termin porodu zaplanowany na lato (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
ycipk-2gfngm

Polska tancerka Agnieszka Kaczorowska oraz jej mąż, Maciej Pela, spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Para chętnie udziela się w mediach, a o szczegółach ciąży gwiazdy wiedzieliśmy od samego początku m.in. z jej autorskiego programu, który prowadzi w jednym z serwisów społecznościowych.

Tym razem Kaczorowska postanowiła zdradzić płeć dziecka. Zrobiła to w nieoczywisty sposób, ponieważ najpierw przekornie zapytała fanów "chłopiec czy dziewczynka", a następnie pokazała zdjęcie z balonami ułożonymi w napis "chłopiec" - jednak wcale nie chodziło o jej potomka. Płeć swojego dziecka zdradziła chwilę później.

Wspomnianym chłopcem jest Kuba, któremu para ufundowała Indeks Sukcesu w ramach Akademii Przyszłości. 9-latek marzy o tym, by zostać tancerzem, policjantem lub youtuberem. Chciałby także, żeby jego rodzinie nigdy nie brakowało pieniędzy.

ycipk-2gfngm

Pod opisem chłopca tancerka przyznała, kogo się spodziewają z mężem.

"Kochani, troszkę przekornie pytaliśmy 'chłopak czy dziewczyna?'" - pisze Agnieszka w poście, który opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych. "Ale wszystko po to, aby pomóc Akademii Przyszłości".
.
"Więcej Waszych komentarzy było na chłopca, dlatego to właśnie chłopiec - KUBA - podopieczny Akademii Przyszłości otrzymuje od nas Indeks Sukcesów" - kontynuuje Kaczorowska. "Ty też możesz pomóc fundując Indeks - wejdź na stronę www Akademii i wybierz dziecko. Dziękujemy za udział w zabawie i za wszystkie komentarze! A zaspokajając ciekawość... my spodziewamy się dziewczynki" - przyznała gwiazda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-2gfngm
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2gfngm

ycipk-2gfngm
ycipk-2gfngm