Blisko ludziAgnieszka Kotońska przeszła metamorfozę. Nowy kolor włosów zaszokował fanów

Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę. Nowy kolor włosów zaszokował fanów

Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę
Agnieszka Kotońska przeszła metamorfozę
Źródło zdjęć: © Instagram | agnieszkakotonska
21.01.2022 09:15

Agnieszka Kotońska pochwaliła się na Instagramie nową fryzurą. Internautów mocno zaskoczył wybór intensywnego koloru. Nie wszyscy uważają, że jest to zmiana na lepsze.

Agnieszka Kotońska wzięła sobie do serca powiedzenie "nowy rok-nowa ja" i postanowiła dokonać pewnej zmiany. Padło na kolor włosów, przez co fryzura celebrytki wygląda zupełnie inaczej. Intensywna barwa najwyraźniej bardzo przypadła Kotońskiej do gustu - celebrytka nie mogła powstrzymać się od szerokiego uśmiechu. Pod udostępnionym zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Odmieniona Agnieszka Kotońska. Czy w tym kolorze jest jej do twarzy?

Dzięki programowi "Gogglebox" zdobyła wielu fanów, którzy śledzą jej profile na social mediach, aby wiedzieć, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Kiedy Kotońska zdecydowała się na dokonanie pewnej zmiany w swoim wyglądzie, obserwatorzy z niecierpliwością czekali na moment, kiedy pokaże efekty metamorfozy. Celebrytka niesamowicie zaskoczyła internautów.

"Gotowa. Wielki powrót do kolorów. Szczerze tęskniłam. Potrzebowałam tej zmiany" - napisała na Instagramie w nowym poście.

Okazało się, że tym razem Agnieszka postawiła na coś zupełnie odstrzałowego, a po brązie z refleksami nie ma śladu. Tym razem burza loków przybrała odcień ciemnej, wręcz burgundowej czerwieni. Zdania na temat przemiany były podzielone.

"Super. Jesteś takim kolorowym ptakiem i w tym ponurym świecie potrzebujemy takich widoków" - stwierdziła jedna z obserwatorek celebrytki.

"Najlepiej wyglądałaś wcześniej w tamtym kolorze zdecydowanie!" - zawyrokowała inna internautka.

Oczywiście najlepiej, aby z nowym kolorem czuła się dobrze sama Kotońska.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta