Blisko ludziAgnieszka przeżyła 22 dni bez jedzenia. Pokazuje, jak wygląda jej ciało

Agnieszka przeżyła 22 dni bez jedzenia. Pokazuje, jak wygląda jej ciało

Agnieszka przeżyła 22 dni bez jedzenia. Pokazuje, jak wygląda jej ciało
Źródło zdjęć: © Youtube.com | Aga In America
Agata Porażka
25.02.2019 17:36, aktualizacja: 26.02.2019 07:40

"19 stycznia tego roku wróciłam z głodówki leczniczej, na której nie jadłam nic przez 22 dni. Piłam tylko wodę". Tak zaczyna się film 26-letniej Agnieszki, która pokazuje swoje ciało po trzech tygodniach ekstremalnej diety.

Kilka tygodni po urodzeniu syna, u Agnieszki zdiagnozowano guza mózgu. Niedawno wróciła z Kostaryki, miejsca, w którym próbowała go wyleczyć. I postanowiła podzielić się swoją historią z innymi.

"W Kostaryce nie leczyłam się wodą" - pisze Agnieszka na swoim blogu. - "Woda niczego nie uleczy, to nie była żadna terapia wodna. To była głodówka na wodzie, której zadaniem było oczyszczenie organizmu i pozwolenie mu na to, by sam poradził sobie z danym problemem. Nawodnienie jest w tym przypadku niesamowicie istotne, stąd picie dużej ilości wody. To organizm człowieka sam się leczy!".

Na co dzień Agnieszka jest frutarianką, co oznacza, ze żywi się głównie owocami i warzywami. Jak przekonuje w swoich wpisach, takie diety nie odebrały jej siły - wręcz przeciwnie. Opowiada o tym, że dzięki głodówce oczyściła umysł ze zbędnego balastu i pozbyła się żalu, który w sobie trzymała. Kobieta przekonuje, że choć straciła sporo masy mięśniowej, to nadal jest w stanie chodzić na pilates i wykonywać większość ćwiczeń pokazywanych przez trenera.

"Ja czuję się naprawdę ok" - pisze Agnieszka na blogu. "Serio, wszystko jest ze mną w porządku. Mam energię i powiedziałabym nawet, że mam jej więcej, niż przed głodówką. Śpię lepiej i jestem wyspana szybciej".

Agnieszka postanowiła podzielić swoją historią za pomocą filmiku na serwisie Youtube, na którym pokazuje przemiany, jakie zaszły w jej ciele. Opowiada także o zmianie sposobu myślenia i przemianach, które zaszły w jej zachowaniu. Dalej opisuje swoje chude nogi, nadgarstki, wcięcie między udami, wystające kości biodrowe. Pokazuje konwekwencje 22-dniowej głodówki.

Agnieszka obecnie mieszka w Stanach Zjednoczonych z mężem Nathanem i dwójką dzieci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta