GwiazdyAgnieszka Włodarczyk narzeka na hiszpańskie upały. "W południe nie da się"

Agnieszka Włodarczyk narzeka na hiszpańskie upały. "W południe nie da się"

Agnieszka Włodarczyk narzeka na hiszpańskie upały
Agnieszka Włodarczyk narzeka na hiszpańskie upały
Źródło zdjęć: © Instagram.com
11.07.2022 20:41

Agnieszka Włodarczyk od niespełna miesiąca przebywa z partnerem i rocznym synkiem w Hiszpanii. Ostatnio cała rodzina przemieściła się z wyspy Gran Canaria w głąb Hiszpanii kontynentalnej, a konkretnie do miejscowości Altea. Czyżby żar lejący się z nieba nieco zaskoczył aktorkę?

Agnieszka Włodarczyk związana jest z triathlonistą Robertem Karasiem. Ma z nim syna Milana, który dopiero co skończył roczek. Rodzina jest w ciągłych rozjazdach. Dużo czasu spędzili w Dubaju. Jeszcze do niedawna byli w Krakowie, by na krótki moment wpaść do Włoch, a następnie udać się na Wyspy Kanaryjskie. Aktorka podróże te skrzętnie relacjonuje na swoim instagramowym profilu, który obserwuje obecnie ponad 280 tys. osób. 

Agnieszka Włodarczyk wyjechała z partnerem i synem do Hiszpanii

"Przylecieliśmy na Gran Canarie na trochę dłużej, bo to idealne miejsce treningowe dla Roberta. Świetne puste trasy rowerowe z pięknymi widokami, obok naszego apartamenciku baseny sportowe, no biegać też jest gdzie. (…) Póki co pogoda dopisuje, z małym mam też fajne przestrzenie do spacerów, więc jestem szczęśliwa" – napisała Agnieszka Włodarczyk w jednym z opublikowanych pod koniec czerwca postów. 

Agnieszce Włodarczyk doskwierają hiszpańskie upały

Teraz cała trójka opuściła wyspę i zadomowiła się w Hiszpanii kontynentalnej, a konkretnie w miejscowości Altea nad brzegiem Morza Śródziemnego. Jak się okazuje, klimat jest tam jeszcze gorętszy niż na Gran Canarii. Aktorka od razu to zauważyła, a swoimi odczuciami podzieliła się z internautami.  

"Spacery z małym? Próbowałam, nie da się w południe. Tu jest cieplej niż na Gran Canarii… Zostaje smoothie w cieniu z wiatrakiem, ale to mega urokliwe miejsce. Mogłabym tu zamieszkać. Chociaż zwykle szybko się zapalam na takie pomysły, a potem z niewiadomych przyczyn znowu tęsknię za Polską" – wyznała Włodarczyk. Wpis zamieściła pod zdjęciem w czarnym bikini. Zapozowała do niego w naturalnej odsłonie bez grama makijażu oraz niedbale związanych włosach.  

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta