Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak wyszła na spacer do lasu. Spędza niedzielę trenując psa

Agnieszka Woźniak-Starak wyszła na spacer do lasu. Spędza niedzielę trenując psa

Agnieszka Woźniak-Starak wyszła na spacer do lasu. Spędza niedzielę trenując psa
Źródło zdjęć: © Getty Images
10.05.2020 12:39, aktualizacja: 10.05.2020 16:34

Agnieszka Woźniak-Starak spędza epidemię koronawirusa na łonie natury. Na filmiku zaprezentowała, w jaki sposób trenuje swojego psa.

Agnieszka Woźniak-Starak kocha zwierzęta i bardzo często dzieli się zdjęciami swoich pupili w mediach społecznościowych. Chociaż w okresie epidemii koronawirusa stara się zachowywać wszelkie środki ostrożności, to nie jest zamknięta w domu. Chętnie przesiaduje w ogrodzenie lub spaceruje po lesie.

Agnieszka Woźniak-Starak trenuje psa

Tym razem Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na swoim InstaStory filmik, na którym trenuje swojego psa – Vlada. Okres izolacji ma zamiar wykorzystać na oduczenie pieska skakania na ludzi i przyzwyczajenie go do smyczy.

"Dzisiaj zabrałam do lasu drugiego, największego gamonia w mojej grupie oprócz Miszy, czyli Vladka. Mamy zieloną szkołę, nadrabiamy zaległości, powtarzamy materiał, uczymy się, jak się patrzy na ludzi. Tak, jesteś gamoniem. Uczymy się chodzić na smyczy i bez smyczy, nie skakać na ludzi, nie ekscytować się wszystkim, co się rusza. Idzie nam… sprawdźmy" – mówiła dziennikarka, "Vladek! Vlad, do mnie. Siad. Dobry piesek, są efekty" – dodała dumna, gdy pupil posłusznie usiadł obok swojej pani.

Po spacerze Vlad jednak bardzo się zmęczył, o czym świadczy zdjęcie, na którym leży na ziemi. Nie ulega jednak wątpliwości, że czas spędzony ze zwierzętami podnosi dziennikarkę na duchu. Agnieszka Woźniak-Starak szczerze się uśmiechała i wyglądała na zadowoloną.

Zobacz także: Pyszny przepis na lody bananowe z czekoladą

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl