ycipk-2xk8bu

Aktywna majówka Dominiki Gwit. Pomimo nadwagi nie unika sportu

Spektakularne zrzucenie kilkudziesięciu kilogramów, a później pojawienie się efektu jo-jo mogłoby skutecznie zniechęcić do sportu niejedną kobietę. Ale nie Dominikę Gwit. Aktorka spędziła wolne dni przemierzając długie kilometry na rowerze, a uśmiech nie schodził jej z twarzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorka udowadnia, że otyłe kobiety mogą czuć się szczęśliwe i piekne
Aktorka udowadnia, że otyłe kobiety mogą czuć się szczęśliwe i piekne (East News)
ycipk-2xk8bu

Metamorfozy Dominiki Gwit z pewnością należą do niezapomnianych. Jakiś czas temu aktorka zeszła z rozmiaru XXL do S, a następnie, zaledwie w przeciągu kilku miesięcy wróciła do poprzedniej wagi. Jednak pomimo wstydliwego efektu jo-jo, który ją dopadł, gwiazda otwarcie mówi o swojej wadze, a nawet stara się udowadniać że kobiety takie jak ona również mogą być szczęśliwe i czuć się piękne.

Zobacz także: Pasja, siła i autentyczność. To wyróżnia Ewę Zakrzewską

Aktorka postanowiła aktywnie spędzić tegoroczną majówkę i w związku z tym wybrała się na rowerową wycieczkę za miasto. Fotografia, którą opublikowała na swoim instagramowym koncie wywołała pozytywne reakcje wśród internautów. Wiele osób gratulowało jej pozytywnego podejścia do życia, a niektórzy nawet dostrzegli delikatny spadek wagi. "Domi jakby Cię ubyło? Udanej majóweczki!" - czytamy w komentarzach.

ycipk-2xk8bu

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Kobiety w Roli Głównej - rozmowa z Magdaleną Kanoniak

ycipk-2xk8bu
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2xk8bu

ycipk-2xk8bu
ycipk-2xk8bu