Trwa ładowanie...
d2883yd

Alec Baldwin na wspólnym zdjęciu z córką i 34-letnią żoną

Żona aktora Hilaria Baldwin opublikowała na swoim koncie na Instagramie rodzinne zdjęcie z 5-letnią córką, która zaraz pójdzie do przedszkola.
Share
Alec Baldwin na wspólnym zdjęciu z córką i 34-letnią żoną
Źródło: ONS.pl
d2883yd

Znany aktor miał dość bujne życie osobiste. Był związany z wieloma aktorkami, ale od 2012 roku jest mężem instruktorki jogi, Hilarii, i wygląda na to, że tak już zostanie. Duża różnica wieku, 26 lat, zdaje się im nie przeszkadzać. Para ma trójkę dzieci. Najstarsza z nich jest córeczka, Carmen Gabriela, która ma jeszcze dwóch młodszych braci - Leonarda Angela Charlesa i Rafaela Thomasa.

Hilaria Baldwin często dzieli się na Instagramie codziennymi momentami z życia swojej rodziny. Tym razem opublikowała zdjęcie, na którym chwali się, że Carmen Gabriela zaraz pójdzie do przedszkola.

Zdjęcie wygląda bardzo przyziemnie, równie dobrze mogło być wykonane w jednej z polskich galerii handlowych. Natomiast większość komentujących koncentruje się przede wszystkim na tym, jak wygląda Hilaria, gdzie kupiła swoje szorty. Nawet Alec Baldwin nie zwraca na siebie tyle uwagi.

d2883yd

Cóż, tak to jest pozować z gwiazdą Instagrama.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2883yd

Podziel się opinią

Share
d2883yd
d2883yd