GwiazdyAleksandra Kwaśniewska zabrała głos. Ironicznie odpowiedziała na zaczepkę

Aleksandra Kwaśniewska zabrała głos. Ironicznie odpowiedziała na zaczepkę

Aleksandra Kwaśniewska z ironią podeszła do całej sprawy.
Aleksandra Kwaśniewska z ironią podeszła do całej sprawy.
Źródło zdjęć: © AKPA
29.12.2020 09:45, aktualizacja: 03.03.2022 01:04

Świąteczne zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej z mężem cieszyło się olbrzymim zainteresowaniem wśród internautów. Celebrytka otrzymała wiele pięknych życzeń od swoich obserwatorów, co wcale nie dziwi, ale oczywiście znalazł się ktoś, kto po raz kolejny nawiązał do życia prywatnego Kwaśniewskiej. Znowu sprawa dotyczyła braku dzieci.

Aleksandra Kwaśniewska od lat pokazuje, że ma bardzo duży dystans do samej siebie, dlatego też na jej profilu na Instagramie nie brakuje zaskakujących zdjęć. Wielokrotnie odpowiadała także na częste zaczepki i dociekania zbyt wścibskich fanów. Podobnie stało się i teraz gdy internauta zdecydował się na zbyt uszczypliwy komentarz.

Kwaśniewska żartobliwie odpowiedziała

Odkąd Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem, nie ustają ciągłe dopytywania o rzekomą ciążę celebrytki. Co pewien czas pojawiają się plotki o błogosławionym stanie Kwaśniewskiej - za każdym razem dosyć szybko i stanowczo są one dementowane przez samą zainteresowaną. Choć pytań o powiększenie rodziny nie brakuje, wielu internautów nie potrafi zrozumieć, że przekraczają granicę dobrego smaku.

Po raz kolejny powrócił temat dzieci, a właściwie ich braku przy okazji świątecznego zdjęcia Kwaśniewskiej i Badacha. Choć większość fanów skupiła się na składaniu życzeń oraz zachwytach nad urodą obojga, to nie zabrakło także niestosowanego komentarza pod postem, na który zwrócili uwagę także inni internauci. "Wszyscy piszą, jak piękni jesteście. A nikt nie zwrócił uwagi, że już tyle lat po ślubie, latka lecą, młodsi nie będą, a dzieci brak". "Biedna, dzieci nie ma" - czytamy w sieci.

Natychmiast zaczęły pojawiać się inne komentarze, w których obserwatorzy Kwaśniewskiej zaczęli ją bronić. Większość reagowała podobnie, przypominając, że tego typu uwagi są nie na miejscu, ale ostatecznie sprawę zakończyła córka byłego prezydenta.

"Są tu bowiem, w znakomitej przewadze, inteligentni ludzie, którzy słusznie zakładają, że ja prawdopodobnie wiem, że nie mam dzieci" - skwitowała Kwaśniewska.

Odpowiedź, jaką zaserwowała celebrytka jest bardzo w jej stylu. Dzięki temu sprowadziła uszczypliwego internautę do parteru, a przy okazji żartobliwie podeszła do całej sytuacji, aby nie wdawać się w niepotrzebne dyskusje.

Źródło artykułu:WP Kobieta