Trwa ładowanie...

Aleksandra Żebrowska nie widziała się z bliskimi od roku. Został im tylko internet

Aleksandra Żebrowska jest inspiracją dla wielu Polek. Młoda kobieta prowadzi własny biznes, ale jednocześnie jest mamą trójki dzieci i stawia rodzinę pierwszym miejscu. Niestety przez pandemię od dawna nie widziała się ze swoim rodzeństwem.

Share
Aleksandra Żebrowska
Aleksandra ŻebrowskaŹródło: PAP
d3vwatk

Aleksandra Żebrowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i pokazuje macierzyństwo oraz codzienne rodzinne życie bez przesadnego lukrowania.

Żona popularnego aktora nie ma oporów przed upublicznieniem bałaganu w domu, czy tego, jak wygląda po nieprzespanej nocy. Żebrowska zdecydowanie stawia na budowanie relacji i wychowywanie dzieci z zachowaniem zdrowego rozsądku, niż na życie według instagramowych standardów.

Aleksandra Żebrowska jest bardzo rodzinną osobą, dlatego przyznała, że nie jest jej łatwo pogodzić się z faktem, że już od dawna nie widziała się ze swoimi bliskimi. "Od naszego ostatniego rodzinnego spotkania minął prawie rok. Nie widzieliśmy się w trakcie mojej ciąży, część z nich nie widziała jeszcze na żywo małego Felka" - wyznała.

d3vwatk

33-latka podtrzymywała kontakty poprzez wideo rozmowy. "Jedna z moich sióstr też była wtedy w ciąży. Czasami zdzwaniałyśmy się i stawałyśmy na wagach w swoich łazienkach, żeby chociaż symbolicznie było nam raźniej, żeby wspólnie trochę ponarzekać na spuchnięte stopy, trochę się pośmiać z naszej chips’owej diety i żeby się wygadać kiedy było nam ciężej" - wspomina.

Aleksandra Żebrowska jest najstarszą z ośmiorga rodzeństwa. Ma sześć sióstr i jednego brata. "Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać" - wyznała kilka miesięcy temu.

Nowa kategoria biedy. Szlachetna Paczka pomaga ludziom dotkniętym pandemią

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d3vwatk

Podziel się opinią

Share
d3vwatk
d3vwatk