GwiazdyAleksandra Żebrowska żartuje z postu Agnieszki Kaczorowskiej. Wymowne zdjęcie

Aleksandra Żebrowska żartuje z postu Agnieszki Kaczorowskiej. Wymowne zdjęcie

Aleksandra Żebrowska
Aleksandra Żebrowska
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA

07.06.2021 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Kaczorowska wywołała ogromne zamieszanie w sieci po tym, jak stwierdziła, że zapanowała "modą na brzydotę". Słowa aktorki oburzyły nie tylko internautów, ale też część osób z show-biznesu, np. Aleksandrę Żebrowską.

Aleksandra Żebrowska w subtelnym, ale dosadny sposób dała znać, co uważa na temat krytykowania ciałopozytywności i wmawiania ludziom, że powinni pokazywać światu tylko piękne strony swojego życia. To nawiązanie do słów Agnieszki Kaczorowskiej.

Aktorka znana przede wszystkim z roli Bożenki w serialu "Klan" oraz z regularnego reklamowania różnego rodzaju produktów i usług na swoim instagramowym koncie, stwierdziła, że obecnie brakuje wzorców piękna i zapanowała moda na brzydotę.

"Po co na siłę robić z siebie 'taką zwyczajną', zamiast 'wyjątkową i niepowtarzalną'? Po co być 'zmęczoną' i w tym taką 'prawdziwą' jak można koncentrować się na swojej sile? Po co eksponować swoje wady, mówiąc o 'dystansie' jak można po prostu je akceptować, żyć sobie z nimi spokojnie, a budować markę osobistą opartą na superlatywach" - dumała Kaczorowska.

To nie wszystko. Aktorka postanowiła doradzić wszystkim, który ulegli w jej mniemaniu modzie na brzydotę, jak powinni żyć, żeby osiągnąć sukces.

"Koncentracja na pozytywach, na wdzięczności, na wszystkim, co dobre i piękne właśnie, jest tym, co pozwoli ci iść na szczyt, a nie siedzieć w twoim lub czyimś błotku, w którym tak miło się taplać, bo przecież mnóstwo ludzi siedzi tam z tobą. To dalej błotko, choć wszyscy krzyczą, że to prawda, dystans i akceptacja, to moim zdaniem jest to po prostu wygodne błotko, czyli maska, którą zakładasz, aby pasować do reszty otoczenia" - podkreśliła z pełną powagą.

Wpis Kaczorowskiej wywołał lawinę reakcji. Słów krytyki nie szczędzą jej zarówno popularne w sieci ciałopozytywne aktywistki, jak i celebrytki, które nie wstydzą się pokazywać swojego nieidealnego życia, niepomalowanej twarzy czy bałaganu w domu.

Aleksandra Żebrowska zyskała ogromne grono fanów właśnie dzięki propagowaniu prawdziwego, niekoloryzowanego filtrami życia. W poniedziałkowy poranek opublikowała na Instagramie swoje zdjęcie. Siedzi przed komputerem zaspana, w zmierzwionych włosach i naciągniętej bluzce. "Poniedziałkowe błotko" - podpisała wymownie nawiązując do porównania, którego użyła Agnieszka Kaczorowska.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także