LudzieAlkohol i przemoc w domu polskiej modelki. Opisała piekło

Alkohol i przemoc w domu polskiej modelki. Opisała piekło

Anna Nowak-Ibisz przeprowadziła poruszającą rozmowę z Pauliną Czepielewicz, fotomodelką, polską gwiazdą Instagrama. Influencerka ma za sobą trudne przeżycia. W domu rodzinnym przeszła przez piekło.

Paulina Czepielewicz opowiedziała o traumatycznym dzieciństwie
Paulina Czepielewicz opowiedziała o traumatycznym dzieciństwie
Źródło zdjęć: © Instagram | paulinye

Paulina Czepielewicz znana jest szerszej publiczności pod pseudonimem Paulinye, którym posługuje się m.in. na Instagramie. W mediach społecznościowych możemy ją poznać jako influencerkę, podróżniczkę, a także fotomodelkę. Niedawno Paulina zdecydowała się na szczerą rozmowę z Anną Nowak-Ibisz oraz Aliną Adamowicz. Okazuje się, że dzieciństwo Czepielewicz było dla niej naprawdę traumatyczne.

"Wstrząsająca rozmowa"

Paulina Czepielewicz była gościnią podcastu "Łatwo powiedzieć". Odcinek został poprowadzony przez Annę Nowak-Ibisz oraz Alinę Adamowicz. Dziennikarka podkreśliła, że wraz z młodą influencerką w trakcie wywiadu poruszyły bardzo trudne tematy. Przyznała, że jest pod wrażeniem siły oraz odwagi Pauliny.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Przemoc domowa - nie bądźmy obojętni!

Jak twierdzi Czepielewicz, w jej domu rodzinnym panowały wyjątkowo restrykcyjne, przemocowe zasady.

- Nie byłam dopuszczana w domu do żadnych czynności, do żadnych. Żeby wyjść do toalety, ja musiałam zapytać, czy ja mogę wstać z łóżka. Nie mogłam z niego zejść. Żeby napić się wody, ja musiałam zapytać - wyznała influencerka.

Jedyną "bezpieczną przestrzenią" w tamtym czasie dla Pauliny była jej własna głowa. Opiekunowie kontrolowali każdy aspekt jej życia. Czepielewicz przyznała, że ma za sobą dwie próby samobójcze. Jej przeżycia z dzieciństwa są bólem, którego nie da się opisać słowami.

- Nie miałam dzieciństwa. Nikt nigdy nie powiedział mi, że mnie kocha, że jestem ważna. Nie byłam chcianym dzieckiem. W domu był alkohol, była przemoc. To naprawdę są tak okropne historie, że jak czasem to wspominam, to sama w to nie wierzę, że to przeżyłam - dodała Paulina.

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i potrzebujesz rozmowy z psychologiem, zadzwoń pod bezpłatny numer 116 123 lub 22 484 88 01. Listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz też TUTAJ.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
przemoc domowaanna nowak-ibisztrauma

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (16)