Trwa ładowanie...
d16w6dj
Megafon.pl
Ludzie

Amerykańskie poniedziałki z "Better Call Saul"

Szefostwo AMC zapowiedziało, że wyczekiwany przez fanów "Breaking Bad" serial "Better Call Saul" zagości na antenie w lutym.
Share
Amerykańskie poniedziałki z "Better Call Saul"
Źródło: ADMEDIA/NEWSPIX.PL
d16w6dj

Szefostwo AMC zapowiedziało, że wyczekiwany przez fanów "Breaking Bad" serial "Better Call Saul" zagości na antenie w lutym. Premierowy odcinek "Better Call Saul" zaprezentowany zostanie w niedzielny wieczór 8 lutego. Drugi odcinek telewidzowie poznają już 9 lutego - w poniedziałek. Ten dzień będzie już stale gościł produkcję. Przypomnijmy, że akcja rozgrywa się 6 lat przed momentem, gdy Saul Goodman (Bob Odenkirk) poznaje Waltera White'a.

Bohater nazywał się wówczas Jimmy McGill i jako drobny prawniczyna ma poważne problemy, by związać koniec z końcem. Pracuje samotnie, ale często jego drogi krzyżują się z Mikiem Erhmantrautem (znany z "Breaking Bad" Jonathan Banks). W serialu zobaczymy, jak Jimmy McGill zmieni się w Saula Goodmana.

Za realizację odpowiadają Vince Gilligan i Peter Gould, odpowiedzialni za sukces "Breaking Bad". Każdy z odcinków nowej produkcji będzie trwał godzinę, a gościnnie pojawią się w nich bohaterowie "Breaking Bad", Walter White i Jesse Pinkman. W serii powróci również Anna Gunn, czyli serialowa Skyler White, żona Waltera.

Pierwszy sezon składać się będzie z 10 odcinków.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Adwokat z "Breaking Bad" we własnym serialu*

* "Breaking Bad" w kinie?*

* Gwiazdy "Breaking Bad" zapraszają na Emmy*

d16w6dj

Podziel się opinią

Share
d16w6dj
d16w6dj