Trwa ładowanie...
d2au9e7
Megafon.pl
Gwiazdy

Amy Adams w jednej scenie z fantastycznym Batmanem

Amy Adams przyznała, że w filmie "Batman v Superman: Dawn of Justice" zagrała tylko jedną scenę z Benem Affleckiem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Amy Adams w jednej scenie z fantastycznym Batmanem
(ONS.pl)
d2au9e7

Amy Adams przyznała, że w filmie "Batman v Superman: Dawn of Justice" zagrała tylko jedną scenę z Benem Affleckiem. Wybór Afflecka do roli Bruce'a Wayne'a/Batmana z miejsca wzbudził kontrowersje. Adams, która w obrazie wciela się w ukochaną Supermana, Lois Lane, uspokaja jednak widzów, choć nie miała zbyt wielu okazji, by pracować z gwiazdorem.

- Robi coś swojego i wyjątkowego - zapewnia aktorka. - To aktor, który ma wiele zalet i imponujący dorobek. Zagrałam z nim tylko jedną scenę, co chyba mogę ujawnić, ale sporo widziałam i było to fantastyczne.

Przypomnijmy, że w nowej superprodukcji Clark Kent (Henry Cavill) pracuje nadal w "Daily Planet" z Lois Lane (Amy Adams) i Perrym White'em (Laurence Fishburne). Jako dziennikarz udaje się do Gotham, gdzie poznaje m.in. Lexa Luthora (Jesse Eisenberg). Przez historię przewiną się również Batman (Ban Affleck), Wonder Woman (Gal Gadot), Flash (Ezra Miller), Alfred (Jeremy Irons) i Aquaman (Jason Momoa).

d2au9e7

W obsadzie znaleźli się również Holly Hunter, Callan Mulvey, Scoot McNairy, Jena Malone, Diane Lane i Tao Okamoto. Reżyserią pokierował Zack Snyder. Scenariusz napisał Chris Terrio na podstawie szkicu autorstwa Davida S. Goyera.

Światowa premiera "Batman v Superman: Dawn of Justice" zapowiedziana została na 25 marca 2016 roku.

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* Amy Adams zagra Janis Joplin*

* Amy Adams w stylu retro*

* Amy Adams nie pamięta o sławie*

d2au9e7

Podziel się opinią

Share

d2au9e7

d2au9e7