Blisko ludziAndrzej Duda chce schudnąć. Przygotował już plan

Andrzej Duda chce schudnąć. Przygotował już plan

Andrzej Duda chce schudnąć. Przygotował już plan
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska
16.01.2020 07:38, aktualizacja: 16.01.2020 08:25

Nie samą polityką człowiek żyje. Nowy rok to czas, kiedy wielu z nas ma pewne postanowienia. Do tej grupy zalicza się również prezydent Andrzej Duda, który zdradził swoje plany na przyszłość. I wcale nie dotyczą one sceny politycznej.

Andrzej Duda w rozmowie z "Super Expressem" wyjawił, że pragnie zmienić swoją sylwetkę. – Chciałbym trochę zeszczupleć – powiedział. – To oznacza, że muszę wdrożyć więcej aktywności fizycznej w swój plan dnia – dodał.

Andrzej Duda chce rozpocząć sezon narciarski

Przypominamy, że prezydent jest zapalonym narciarzem i co roku stara się szusować na stokach. Jednak ze względu na pełnione obowiązki głowy państwa nie jest to takie łatwe. – Od grudnia 2019 r. nie skorzystałem z jazdy po śniegu. W nowym roku również nie miałem jeszcze tej okazji – przyznaje Andrzej Duda.

Prezydent zdradził dziennikowi, że w najbliższym czasie chce to zmienić. – Mam nadzieję, że wezmę udział w zawodach charytatywnych, które są organizowane przez Małgorzatę Tlałkę-Długosz (narciarka alpejska – przyp. red.). Zawsze na nich jestem. Maraton charytatywny dla dzieci z niepełnosprawnościami to dla mnie priorytet i szczytna inicjatywa – tłumaczy prezydent.

Prezydent rok temu opublikował na swoim profilu na Instagramie nagranie ze swoich narciarskich popisów. Wymijając tyczki, zjechał z góry nienagannym szusem.

Źródło: "Super Express"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (34)
Zobacz także