Blisko ludziAndrzej Duda pojechał do marketu. Zauważono, co znalazło się w wózku

Andrzej Duda pojechał do marketu. Zauważono, co znalazło się w wózku

Andrzej Duda
Andrzej Duda
Źródło zdjęć: © Agencja Gazeta
Karolina Błaszkiewicz

06.11.2020 08:56, aktual.: 01.03.2022 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W sobotę 7 listopada rozpocznie się "mały lockdown". Sklepy zostaną zamknięte na cztery spusty do końca miesiąca. Nic dziwnego, że Polacy ruszyli na ostatnie zakupy. A wśród nich znalazł się sam prezydent Duda. Agentka gwiazd Aldona Wleklak spotkała go w popularnej hurtowni.

Wleklak, która jest znana ze współpracy m.in. z Małgorzatą Sochą i Katarzyną Cichopek, nie spodziewała się, że tuż przed wprowadzeniem kolejnych obostrzeń, spotka samego Andrzeja Dudę. Kiedy go zauważyła, wyciągnęła telefon i nagrała głowę państwa kupującego znicze w markecie.

Andrzej Duda w sklepie

– Pan prezydent był w bardzo dobrym humorze. Towarzyszyło mu z 5-6 osób z ochrony BOR-u, w tym dwóch kierowców, którzy czekali na niego w czarnych limuzynach bezpośrednio przed wejściem – relacjonuje w rozmowie z portalem Jastrząb Post menadżerka gwiazd.

– Do hipermarketu wpadł jak po ogień. Błyskawicznie wypełnił koszyk zniczami, a następnie w asyście eskorty udał się w kierunku kas – dodała. Na nagraniu Aldony Wleklak widzimy prezydenta pchającego wózek wypełniony zniczami i BOR-owca, który idzie przed nim.

Obraz
© Instagram
Obraz
© Instagram
Obraz
© Instagram

Być może Andrzej Duda, tak jak większość Polaków, rozłożył wizytę na grobach bliskich na dni po 1 listopada. Z powodu zwiększonej liczby zakażeń koronawirusem, poproszono Polaków, by nie wybierali się na cmentarze na Wszystkich Świętych.

Prezydent wyraźnie dostosował się do wytycznych. Niedawno sam przechodził chorobę i dopiero teraz powrócił do pracy.

Poznaj ich od kuchni: Gosia Rudzińska
Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (452)
Zobacz także