Andrzej z "Rolników" znalazł partnerkę. Wyznał, co dla niej robi

Andrzej z "Rolników" znalazł partnerkę. Wyznał, co dla niej robi

Andrzej z Plutycz jest w stanie poświęcić się dla miłości
Andrzej z Plutycz jest w stanie poświęcić się dla miłości
Źródło zdjęć: © YouTube
22.01.2024 21:04, aktualizacja: 22.01.2024 21:45

Andrzej z Plutycz już nie jest do wzięcia? Rolnik uchylił rąbka tajemnicy dotyczącej jego miłosnych podbojów. Przyznał, że ma duszę romantyka. Czy widzowie wkrótce zobaczą jego wybrankę?

Emitowany na antenie Fokus TV program "Rolnicy. Podlasie" szybko zdobył sporą popularność. Ukazuje bowiem prawdziwe życie mieszkańców wschodniej Polski, którzy utrzymują się z pracy na roli oraz hodowli zwierząt. Andrzej z Plutycz od razu zaskarbił sobie sympatię widzów. Teraz okazuje się, że nie tylko ich...

Żądny amorów byk

W ostatnim odcinku programu "Rolnicy. Podlasie" uczestnicy stanęli przed trudnym zadaniem. Pomimo niskiej temperatury i surowego mrozu, Andrzej z Plutycz wraz z Gienkiem, Sławkiem i Walkiem podjął się renowacji ściany w oborze.

Konieczność przeprowadzenia niewielkiego remontu była konsekwencją tego, co zrobił hodowany przez gospodarzy byk. Zwierzę z uporem próbowało przedostać się do krowy po drugiej stronie ściany, prawie demolując zabytkowy, stuletni budynek.

Żądny amorów byk stał się wstępem do dyskusji rolników na temat stosunków międzypłciowych.

- Tam stał byk ogromny i on wywalił całą tą ścianę (…) Między zwierzętami, a ludźmi, to kręci się tylko jedna myśl w głowie - oznajmił Andrzej z Plutycz w programie Fokus TV.

Już nie jest do wzięcia?

Rozmowa o byku skłoniła rolnika, by zdradzić coś więcej na temat swoich matrymonialnych podbojów. Andrzej z Plutycz przyznał, że jest zdolny poświęcić wiele dla swojej miłości.

- U ludzi jest podobnie jak u zwierząt. Jak chce się kogoś poznać, to mężczyzna potrafi tysiące kilometrów przejechać za tą drugą połówką. Bo ja coś o tym wiem, u mnie też taka sytuacja jest - stwierdził.

Czy wkrótce w gospodarstwie, w którym mieszka wraz z ojcem i bratem, pojawi się gospodyni? Fani z zaciekawieniem obserwują rozwój sytuacji.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta