Trwa ładowanie...
Informacja prasowa
andrzejki

Andrzejki w Hotelu Haffner. Wyjątkowe wydarzenie nad morzem

"Biznesowe Andrzejki" to niezwykłe wydarzenie i jedno z wielu, które będą miały miejsce tej jesieni w sopockim Hotelu Haffner. To wydarzenie, łączyć będzie w sobie nie tylko andrzejkową tradycję i dobrą zabawę, ale również szanse na nawiązanie relacji biznesowych w połączeniu z odrobiną kultury!

Share
Andrzejki w Hotelu Haffner. Wyjątkowe wydarzenie nad morzem
Źródło: Fotolia
d1rfzbh

Wszystko to w nienachalny i nieszablonowy sposób, w luksusowych wnętrzach Hotelu Haffner.

Podczas wieczoru, zaproszeni goście wezmą udział w prelekcji sommelierskiej w wykonaniu Przemysława Gwardzika – właściciela pracowni Red Wine&Whisky oraz quizie biznesowym, który poprowadzi Piotr Obrębski – doradca biznesowy. Uświetnieniem całości będzie występ Eweliny POBLO Pobłockiej – finalistki popularnego The Voice of Poland.

Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Wydarzenie poprowadzi Paulina Marwińska - Marketing&PR Manager Hotelu Haffner - jak mówi "W Trójmieście organizowanych jest wiele podobnych do siebie wydarzeń, my chcemy pójść o krok dalej i pokazać, że nawiązywanie relacji biznesowych można połączyć z dobrą zabawą, sporą dawką wiedzy i winiarskim savoir vivrem.Mając do dyspozycji piękne wnętrza Hotelu Haffner oraz specjalistów takich jak Piotr Obrębski czy Przemysław Gwardzik, można stworzyć nowy wymiar networkingu na naprawdę wysokim poziomie. Na gości czekać będzie również kilka dodatkowych niespodzianek - przygotowanych przez hotel. Atrakcji z pewnością nie zabraknie!".

d1rfzbh

Podziel się opinią

Share
d1rfzbh
d1rfzbh