ycipk-4g0de9
Informacja prasowa
miszmasz

Andrzejki w Hotelu Haffner. Wyjątkowe wydarzenie nad morzem

"Biznesowe Andrzejki" to niezwykłe wydarzenie i jedno z wielu, które będą miały miejsce tej jesieni w sopockim Hotelu Haffner. To wydarzenie, łączyć będzie w sobie nie tylko andrzejkową tradycję i dobrą zabawę, ale również szanse na nawiązanie relacji biznesowych w połączeniu z odrobiną kultury!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Biznesowe Andrzejki"
"Biznesowe Andrzejki" (Fotolia)
ycipk-4g0de9

Wszystko to w nienachalny i nieszablonowy sposób, w luksusowych wnętrzach Hotelu Haffner.

Podczas wieczoru, zaproszeni goście wezmą udział w prelekcji sommelierskiej w wykonaniu Przemysława Gwardzika – właściciela pracowni Red Wine&Whisky oraz quizie biznesowym, który poprowadzi Piotr Obrębski – doradca biznesowy. Uświetnieniem całości będzie występ Eweliny POBLO Pobłockiej – finalistki popularnego The Voice of Poland.

Materiały prasowe
Podziel się
ycipk-4g0de9

Wydarzenie poprowadzi Paulina Marwińska - Marketing&PR Manager Hotelu Haffner - jak mówi "W Trójmieście organizowanych jest wiele podobnych do siebie wydarzeń, my chcemy pójść o krok dalej i pokazać, że nawiązywanie relacji biznesowych można połączyć z dobrą zabawą, sporą dawką wiedzy i winiarskim savoir vivrem.Mając do dyspozycji piękne wnętrza Hotelu Haffner oraz specjalistów takich jak Piotr Obrębski czy Przemysław Gwardzik, można stworzyć nowy wymiar networkingu na naprawdę wysokim poziomie. Na gości czekać będzie również kilka dodatkowych niespodzianek - przygotowanych przez hotel. Atrakcji z pewnością nie zabraknie!".

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4g0de9

ycipk-4g0de9
ycipk-4g0de9