Trwa ładowanie...
angelina jolie

Angelina Jolie staje na nogi. Zbiera się po rozwodzie z Bradem Pittem

Angelina Jolie i Brad Pitt uchodzili za parę idealną. Przez wiele lat stanowili wzór dla innych, aż do głośnego rozwodu. Po nim rozpoczęła się jedna z największych wojen w amerykańskim show-biznesie, po której byli małżonkowie dopiero się zbierają.

Share
Angelina Jolie staje na nogi. Zbiera się po rozwodzie z Bradem Pittem
Źródło: Getty Images
d440k73

Angelina Jolie, Brad Pitt i dzieci

Angelina Jolie i Brad Pitt przez 12 lat uchodzili za wzorową parę, z której inni mogli brać przykład. Aż do czasu rozwodu. Wtedy rozpoczęła się bardzo głośna batalia sądowa o szóstkę dzieci, którymi się opiekują.

Maddox został adoptowany przez Angelinę w 2002 roku w Kambodży. Trzy lata później do rodziny dołączyła Zahara. Została zabrana przez aktorkę z sierocińca w Etiopii. Pierwsza biologiczna córka Jolie to Shiloh, która urodziła się w Namibii w 2006 roku. Ojcem dziewczynki jest Pitt. Następnie para adoptowała syna Paxa w Wietnamie. Później Jolie zaszła w podwójną ciążę i urodziła chłopca o imieniu Knox oraz dziewczynkę Vivienne.

Angelina Jolie i Brad Pitt - rozwód

Angelina Jolie wniosła pozew o rozwód w październiku 2016 roku. Aktorka motywowała go różnicami między małżonkami, które miały być nie do pogodzenia. Po tym rozpętała się sądowa batalia o dzieci aktorów. Wygląda jednak na to, że w końcu udało im się wypracować akceptowalne warunki współpracy.

d440k73

Jak donosi "Daily Mail", Jolie zgodziła się na to, żeby ich dzieci spędziły część wakacji z Pittem. Ponadto, aktorka została zauważona na zakupach z córką, podczas których kupiły wspólnie królika. Wygląda na to, że po wielu miesiącach walki z byłym mężem, Jolie udało się w końcu stanąć na nogi.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d440k73

Podziel się opinią

Share
d440k73
d440k73
Strona Główna WP