Trwa ładowanie...
d2egn15

Ania Rusowicz myślała, że nie zajdzie w ciążę. "Lekarze rozkładali ręce"

Piosenkarka Ania Rusowicz niedawno została mamą. To nie było łatwe. Starała się wiele lat. W szczerym wywiadzie mówi, co przeszła i czym jest dla niej macierzyństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Szczere wyznanie Ani Rusowicz
Szczere wyznanie Ani Rusowicz (East News)
d2egn15

– Ludzie zwykle po prostu mają dzieci. (My) Wiele lat staraliśmy się o dziecko. Bezskutecznie – opowiada "Urodzie Życia" Ania Rusowicz. – Od lekarza do lekarza. Kolejni fachowcy rozkładali ręce, nikt nie potrafił wskazać przyczyny – dodaje. W pewnym momencie artystka przestała wierzyć, że kiedykolwiek się uda.

Dzisiaj Ania Rusowicz jest dumną mamą syna, poczętego wtedy, gdy najmniej się tego spodziewała. Mówi wprost, że przyjście na świat dziecka było cudem. – Jest też pozytywna strona mojej przypadłości – na to, co tak wyczekane i wywalczone inaczej się patrzy, to bardziej smakuje – podkreśla.

Cieniem na życiu piosenkarki wciąż kładzie się niełatwa przeszłość. Jako 7-letnia dziewczynka straciła mamę Adę Rusowicz w wypadku samochodowym. Od tamtej pory czuje się samotna. – Ten syndrom opuszczenia będę nosić w sobie zawsze – stwierdza. Podkreśla, że dba o to, by jej syn nie przeżywał tego samego. – Bo wiem, że to odbije się na jego przyszłości – mówi.

d2egn15

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2egn15

Podziel się opinią

Share
d2egn15
d2egn15