GwiazdyAnna Czartoryska-Niemczycka przyznała, że nie kupuje ubrań. Powód skłania do refleksji

Anna Czartoryska-Niemczycka przyznała, że nie kupuje ubrań. Powód skłania do refleksji

Anna Czartoryska-Niemczycka
Anna Czartoryska-Niemczycka
Źródło zdjęć: © ONS
12.09.2020 13:30

Anna Czartoryska-Niemczycka przyznała, że nowe ubrania nie są jej potrzebne. "Trzymam się cały czas postanowienia, żeby nie kupować nowych ubrań" – napisała na Instagramie aktorka i żona jednego z najbogatszych Polaków, Michała Niemczyckiego. Na wyznanie zareagowały dziesiątki fanek. Co piszą?

Anna Czartoryska-Niemczycka podzieliła się na Instagramie wyznaniem, które może zaskakiwać. Utalentowana aktorka ze szlacheckim pochodzeniem przyznała, że jakiś czas temu postanowiła, że nie będzie kupować nowych ubrań i wciąż trwa w swoim założeniu. I choć od stycznia minęło już dziewięć miesięcy, to w jej szafie nie pojawiło się nic nowego.

Dlaczego Anna Czartoryska-Niemczycka nie kupuje nowych ubrań?

Anna Czartoryska- Niemczycka raczej nie dzieli się informacjami na temat swojego życia prywatnego. Na jej profilach społecznościowych pojawiają się natomiast inspirujące posty skierowane do kobiet. Jednym z nich było opublikowane w lutym wyznanie, w którym zdradziła swoje noworoczne postanowienie. Wyjawiła wówczas instagramowym fanom, że już od ponad miesiąca nie kupiła sobie żadnego nowego ubrania, a zrobiła to ze względu na swoje poparcie dla ruchu less waste, którego założeniem jest m.in. ograniczenie zakupów do tych najpotrzebniejszych.

Kilka dni temu aktorka przyznała, że wciąż nie złamała swojego noworocznego postanowienia. "Trzymam się cały czas postanowienia, żeby nie kupować nowych ubrań" – napisała pod zdjęciem na Instagramie, do którego pozuje w ulubionym T-shircie.

Wyznanie z radością przyjęły fanki, które również przyłączają się do ruchu less waste. "Ja też nic nie kupiłam, choć szafa już prawie pusta", "trzymam się dzielnie i też nie kupuję nowych ciuchów ani butów", "podziwiam za postanowienie niekupowania nowych ubrań. Muszę o tym pomyśleć. Pięknie wyglądasz nawet w starym T-shircie" – piszą internautki.

Aktorka w odpowiedzi na ostatni komentarz przyznała, że wcale nie przeszkadza jej fakt, że nie ma w szafie nic nowego. "Dzięki, i tak chodzę na okrągło w kilku ulubionych rzeczach, więc na razie nic nowego nie potrzebuję" – odpisała.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (178)
Zobacz także