Trwa ładowanie...

Anna Czartoryska-Niemczycka zachęca do ekologicznego stylu życia. Od dwóch miesięcy nie kupuje ubrań

Anna Czartoryska-Niemczycka aktywnie działa w mediach społecznościowych. Jednak w przeciwieństwie do wielu celebrytów, uważnie selekcjonuje publikowane informacje. Po raz kolejny wykorzystała swój profil na Instagramie do promowania ekologicznego stylu życia.

Share
Anna Czartoryska-Niemczycka zachęca do ekologicznego stylu życia. Od dwóch miesięcy nie kupuje ubrań
Źródło: ONS
d2g8ghh

Anna Czartoryska-Niemczycka jest jedną z bardziej świadomych gwiazd, jeżeli chodzi o prowadzenie profili w mediach społecznościowych. Nie pozwala sobie na żadne skandale czy niestosowne publikacje. Aktorka kojarzona jest z wyszukanym stylem i umiłowaniem do mody. Jednakże 2 miesiące temu postanowiła dołożyć tzw. trzy grosze do ochrony planety i zrezygnowała z kupowania ubrań. Pochwaliła się tym na swoim profilu na Instagramie.

Anna Czartoryska-Niemczycka od 2 miesięcy nie kupuje ubrań

Moda na bycie eko rozprzestrzenia się wśród gwiazd. Coraz więcej osób wykazuje się ekologiczną świadomością i podejmuje inicjatywy, mające na celu ochronę środowiska. Anna Czartoryska-Niemczycka jest jedną z nich. Aktorka postanowiła, że ograniczy kupowanie ubrań, a jak wszystkim doskonale wiadomo, konsumpcjonizm jest jednym z głównych czynników, wpływających szkodliwie na naszą planetę. Według Organizacji Ellen MacArthur Foundation przy produkcji ubrań emituje się rocznie ponad 1,2 mld ton gazów cieplarnianych. To zdecydowanie więcej niż transport lotniczy i wodny razem.

Anna Czartoryska-Niemczycka podjęła wyzwanie. "Mija drugi miesiąc bez kupowania ubrań. Zleciał szybko i bez większych pokus, nawet podczas podróży" – relacjonuje pod najnowszym zdjęciem na Instagramie. "Piękna inicjatywa. Podejmuje wyzwanie, zwłaszcza że poniosło mnie ostatnio", "Ja też się jeszcze trzymam, ale łatwo nie jest. Od stycznia nic", "Ja mam challange od czerwca tamtego roku! Przez rok. Pierwszy miesiąc najgorszy, później już z górki" – dopingują ją fanki.

d2g8ghh

Chociaż dla Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej dwa miesiące bez zakupów odzieżowych to duże osiągnięcie, na wielu kobietach nie robi to wrażenia. Coraz więcej osób żyje zgodnie z filozofią zero waste. Powiększa się też grono tych, którzy ubierają się w lumpeksach, co również jest dobrym rozwiązaniem.

Zobacz także: Siłaczki odc. 6. Cykl Klaudii Stabach. Dajemy kobietom wsparcie, na jakie zasługują

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g8ghh

Podziel się opinią

Share
d2g8ghh
d2g8ghh