Trwa ładowanie...

Anna Czartoryska pokazała sypialnię. Skromne i minimalistyczne wnętrze

Anna Czartoryska-Niemczycka, chociaż jest żoną milionera, to stara się nie wydawać bez potrzeby pieniędzy i ceni sobie minimalizm. Najlepszym dowodem na to jest jej ostatnie zdjęcie zrobione w sypialni.

Share
Anna Czartoryska-Niemczycka
Anna Czartoryska-NiemczyckaŹródło: AKPA
d279lqv

Anna Czartoryska-Niemczycka od roku stara się żyć zgodnie z zasadą zero waste. Popularna aktorka nie kupuje nowych ubrań, dzieciom naszywa łatki na zniszczone ciuszki oraz robi im zabawki z kartonu.

Kilka miesięcy temu Czartoryska w rozmowie z WP Kobieta wyjaśniła, dlaczego tak radykalnie zmieniła swój styl życia.

"Zrozumiałam, że jedyny sposób na to, żeby posiadać mniej przedmiotów, to nie wpuszczać ich do domu. (...) Wysprzątałam cały dom, zajęło mi to dwa miesiące. Wywiozłam ok. 20 worków ubrań do Czerwonego Krzyża. Starałam się to odgruzowywanie zrobić porządnie, chciałam każdej rzeczy nadać nowe życie" - wyjaśniła.

d279lqv

Żona milionera nadal jest wierna swojemu podejściu i rzeczywiście widać, że nie gromadzi w domu zbędnych przedmiotów. Na najnowszym zdjęciu aktorki widać, że w sypialni ma jedynie łóżko, dywan, obraz i niezbyt duży telewizor.

Anna Czartoryska-Niemczycka wprowadziła dobre nawyki również w kwestii wychowania dzieci. Gwiazda chce ich nauczyć oszczędności. "Ja mam z dziećmi umowę. Dodajemy zachcianki do listy. Potem kiedy przychodzi jakaś okazja (urodziny czy dzień dziecka) wspólnie ustalamy, którą z tych zabawek kupić" - wyjaśniała w rozmowie z WP Kobieta.

Konieczny: moim zdaniem nie będzie możliwości wyboru szczepionki

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d279lqv

Podziel się opinią

Share
d279lqv
d279lqv