Blisko ludziAnna Dereszowska i Daniel Duniak korzystają z pomocy psychoterapeuty. Para spodziewa się kolejnego dziecka

Anna Dereszowska i Daniel Duniak korzystają z pomocy psychoterapeuty. Para spodziewa się kolejnego dziecka

Anna Dereszowska i Daniel Duniak korzystają z pomocy psychoterapeuty. Para spodziewa się kolejnego dziecka

25.06.2021 15:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Dereszowska ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka, a wraz z nią jej partner, Daniel Duniak. Para unika bywania na salonach, nieczęsto udziela wywiadów. Niezwykle rzadko publikują też zdjęcia na portalach społecznościowych. Jakiś czas temu powiedzieli w szczerej rozmowie, że korzystają z pomocy psychoterapeuty.

Aktorka poinformowała niedawno, że jest w ciąży. To będzie jej trzecie dziecko. Gwiazda filmu "Lejdis" ma nastoletnią córkę z poprzedniego związku i syna z obecnym partnerem.

Anna Dereszowska i Daniel Duniak unikają rozgłosu. Postanowili jednak poruszyć społecznie ważny temat i zdecydowali się na poinformowanie, że korzystają z pomocy psychoterapeuty. Ich wyznanie jest ważne dla wielu par borykających się z problemami.

Kim jest Daniel Duniak?

Anna Dereszowska i Daniel Duniak unikają romantycznych sesji w kolorowych dwutygodnikach, oraz opowiadania o swojej prywatności. Zdobyli się jednak na szczere wyznanie w 2020 roku, kiedy oznajmili, że podjęli psychoterapię.

- Przede wszystkim staram się rozmawiać. Gdy jest mi ciężko, to nie duszę tego w sobie. Mam też ogromne wsparcie w moim 'niemężu', bo oboje korzystamy z pomocy terapeutycznej, która jest nam potrzebna przy tempie życia, które oboje prowadzimy. Mój narzeczony jest dyrektorem marketingu w dużej firmie i ma mnóstwo ciśnień, presji, stresu w pracy, dwójkę dzieci i narzeczoną, która bardzo dużo na co dzień pracuje i której zdarza się (...) mieć swoje nastroje, wzloty i upadki. Staramy się więc dać sobie taki wentyl, a takim wentylem jest rozmowa – powiedziała aktorka w "Dzień dobry TVN".

Daniel Duniak zawodowo zajmuje się marketingiem. Pochodzi z Warmii i jest młodszy od Dereszowskiej o cztery lata. Początkowo przeszkadzało to aktorce, w końcu zaakceptowała różnicę wieku.

- Wkraczając w ten związek, miałam poczucie, że jestem starsza – to było dla mnie istotne, nie wiedzieć czemu, mimo że to są raptem cztery lata. A Daniel nagle zrobił taką woltę, że w tej chwili to on jest liderem i frontmenem, jeżeli chodzi o samorozwój. I dobrze mi z tym, z wielką przyjemnością oddaję pałeczkę pierwszeństwa w jego ręce, co jest też dużą zmianą we mnie - mówiła Anna Dereszowska w rozmowie opublikowanej na blogu "Baby By Ann".

Anna Dereszowska i Daniel Duniak poznali się w 2014 roku na wakacjach. Pierwsza córka aktorki miała wówczas 6 lat.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (10)