GwiazdyAnna Dereszowska pokazała, jak karmi synka piersią. Przy okazji napisała parę szczerych słów

Anna Dereszowska pokazała, jak karmi synka piersią. Przy okazji napisała parę szczerych słów

Anna Dereszowska pokazała, jak karmi synka piersią
Anna Dereszowska pokazała, jak karmi synka piersią
Źródło zdjęć: © Instagram.com
17.08.2022 09:16, aktualizacja: 17.08.2022 12:09

Anna Dereszowska w listopadzie zeszłego roku po raz trzeci została mamą. Swojego synka Aleksandra nadal karmi piersią, co pokazała ostatnio na zdjęciu opublikowanym na Instagramie. Zwróciła jednak uwagę na to, że robienie tego publicznie nadal wzbudza spore kontrowersje.

Anna Dereszowska ma troje dzieci: 14-letnią Lenę ze związku z Piotrem Grabowskim, a z Danielem Duniakiem doczekała się syna Maksymiliana, który ma siedem lat oraz syna Aleksandra, który przyszedł na świat w listopadzie zeszłego roku. Niezwykle ceni chwile spędzane z rodziną, co widać na jej instagramowym profilu, który obserwuje ponad 300 tys. osób. Ostatnio aktorka zdecydowała się na publikację intymnego zdjęcia z wakacji. Jest na nim w kostiumie kąpielowym i karmi piersią dziewięciomiesięczną pociechę. Pod fotografią zamieściła szczery wpis. 

Anna Dereszowska otworzyła się na temat karmienia piersią

"Emocje wokół karmienia piersią są zazwyczaj wysokie. Niektórych oburza publiczne karmienie, inni są zdruzgotani, że mama nie karmi piersią lub karmi za krótko. Przy każdym dziecku karmienie piersią wyglądało u mnie inaczej. Od łez bólu po łzy wzruszenia. Dzięki tym doświadczeniom jestem bardzo daleka od oceniania jakiegokolwiek wyboru innej mamy. Znam stres jaki wynika z obawy i troski o maleństwo i znam niepewność, czy na pewno wszystko robię dobrze. Wiem za to, że robię wszystko najlepiej, jak umiem. I wy też" – napisała Anna Dereszowska. 

Internauci żywo zareagowali na post Anny Dereszowskiej

W sekcji komentarzy pod postem Dereszowskiej internautki postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami, a internauci przemyśleniami dotyczącymi karmienia piersią. 

"Dlatego nie można przejmować się opinią innych. Mam dwie córki, jednej nie karmiłam w ogóle, drugą długo. I wiecie co? Za każdym razem komuś coś nie odpowiadało", 

"Jak można tak naturalną czynność uważać za coś oburzającego, to tak jakby kazać zakrywać ludziom nogi, bo chodzą, nie rozumiem", 

"Ja też karmie już prawie 10 miesiąc i boję się, że sama nie będę umiała odstawić. Normalnie ja się uzależniłam od tej bliskości. Coś niesamowitego". 

Anna Dereszowska nie jest jedyną gwiazdą, która porusza temat karmienia piersią i pokazuje ten intymny moment na zdjęciach publikowanych w sieci. Robią to również m.in.: Lara Gessler, Agnieszka Włodarczyk, Aleksandra Żebrowska, Agnieszka Kaczorowska oraz Maja Hyży. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl