Trwa ładowanie...
dv1n4hv

Anna Dziewit-Meller pokazała zdjęcie z pociągu. Wielu facetów robi to kobietom

"Czy jest jakiś uczciwy, bo ja wiem fizjologiczny powód, dla którego kolesie niemal zawsze siedzą TAK?" – pyta na Instagramie Anna Dziewit-Meller, przed którą rozkraczył się współpasażer w pociągu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Anna Dziewit-Meller pokazała, jak siedział przed nią współpasażer
Anna Dziewit-Meller pokazała, jak siedział przed nią współpasażer (Screen / Instagram, Fot: Anna Dziewit-Meller)
dv1n4hv

Anna Dziewit-Meller wybrała się w podróż pociągiem. Dziennikarce trafiło się miejsce naprzeciwko mężczyzny. Ten przyjął typową dla wielu panów pozycję, jak napisała "zaprezentował jej swoje krocze". Zdjęcie współpasażera trafiło na jej InstaStory.

"Czy jest jakiś uczciwy, bo ja wiem fizjologiczny powód, dla którego kolesie niemal zawsze siedzą TAK? Ja np. mam 175 cm wzrostu i chętnie bym usiadła wygodnie z moimi nogami dłuższymi" – czytamy we wpisie żony Marcina Mellera. " Ale już nie ma dla mnie miejsca, bo on prezentuje mi swoje krocze. Musi? Czy kurde jednak nie musi?" – pyta Dziewit.

Instagram.com
Podziel się
dv1n4hv

Dziennikarka dostała kilka odpowiedzi od kobiet. "Kiedyś w metrze zapytałam pana w podobnej pozie, czy ma obustronne zapalenie jąder. Ojoj, wściekł się niemożebnie. Poleciały k…y, trzeba było wysiąść" – wspomina jedna. Druga podaje sposób na problem: "Ja zakładam wtedy nogę na nogę i dotykam brudną podeszwą jegomościa". Może to jest sposób?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl


dv1n4hv

dv1n4hv
dv1n4hv