GwiazdyAnna Guzik na jesiennej ramówce TVN. Zobacz jak się zmieniła

Anna Guzik na jesiennej ramówce TVN. Zobacz jak się zmieniła

Anna Guzik
Anna Guzik
Źródło zdjęć: © AKPA
26.08.2021 15:46

Odmieniona Anna Guzik była jedną z gwiazd, które pojawiły się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Wyglądała inaczej niż zazwyczaj. Wszystko przez nową fryzurę, która jest bardzo twarzowa.

Anna Guzik była jedną z gwiazd, które pojawiły się na prezentacji jesiennej ramówki TVN. Wydarzenie jak co roku przyciągnęło największe nazwiska związane z tą telewizją, wśród nich pojawiła się aktorka Anna Guzik.

Odmieniona Anna Guzik na prezentacji jesiennej ramówki TVN

Anna Guzik, chociaż bardzo rzadko pojawia się podczas imprez branżowych i eventów, tym razem zrobiła wyjątek. Na tę okoliczność wybrała specjalną stylizację: ciemnozieloną sukienkę, zakończoną kołnierzykiem. Do sukienki dobrała zamszowe sandały na słupku oraz torebkę kolorystycznie pasującą do całości.

Największą uwagę przyciągała jednak nowa fryzura gwiazdy. Anna Guzik podczas eventu włosy miała wyprostowane i rozpuszczone, jaśniejsze niż zazwyczaj i dużo dłuższe. W oczy rzucała się także prosta grzywka, którą aktorka aktualnie nosi.

Anna Guzik na prezentacji jesiennej ramówki TVN
Anna Guzik na prezentacji jesiennej ramówki TVN© AKPA

Anna Guzik - kim jest?

Anna Guzik, czyli serialowa Żaneta z "Na Wspólnej" pojawiała się też w wielu innych produkcjach. Aktorka jest znana m.in. z serialu "Hela w opałach" oraz "Małej wielkiej miłości". Jakiś czas temu wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami", gdzie doszła do finału i zdobyła kryształową kulę.

Chociaż Guzik nie może narzekać na brak zawodowych wyzwań, doskonale łączy pracę z życiem rodzinnym. Wychowuje trzy córki: Basię, Ninę i Bognę, których ojcem jest Wojciech Tylka. Małżonkowie od ośmiu lat tworzą udany związek.

Anna Guzik na prezentacji jesiennej ramówki TVN
Anna Guzik na prezentacji jesiennej ramówki TVN© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta