Gwiazdy"Dziecko cudownie odmładza". Jacek Kurski zachwala późne tacierzyństwo

"Dziecko cudownie odmładza". Jacek Kurski zachwala późne tacierzyństwo

Jacek Kurski
Jacek Kurski
Źródło zdjęć: © akpa

26.08.2021 14:05, aktual.: 26.08.2021 14:17

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jacek Kurski wraz z żoną Joanną kilka miesięcy temu powitali na świecie pierwsze wspólne dziecko. Ostatnio w jednym z wywiadów prezes TVP zachwalał uroki późnego tacierzyństwa.

Na początku bieżącego roku, media obiegła informacja, że żona prezesa TVP jest w zaawansowanej ciąży. 25 marca szczęśliwi rodzice powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. Dziewczynkę nazwano Anna Klara Teodora Kurska. Anna - po matce prezesa TVP, Klara po siostrze jego mamy, a Teodora po babce Jacka Kurskiego.

Kurski zachwala uroki późnego tacierzyństwa

Ostatnio Jacek Kurski w czasie prezentacji jesiennej ramówki TVP znalazł chwilę, aby odpowiedzieć na pytania dziennikarzy. Jedno z nich dotyczyło tego, jak sprawdza się w roli taty małej Ani i jak się odnajduje w roli ojca będąc już mocno po 50-tce.

- Mam 55 lat, a wyglądam na 47, przecież państwo to widzą – powiedział Kurski.

Następnie dodał, że posiadanie dziecka w jego wieku - zdecydowanie odmładza.

- Dziecko cudownie odmładza i nie sądziłem, że tyle szczęścia mnie spotka w jesieni życia. Jest to zasługa mojej żony, która nawet teraz karmi dziecko. Joanna wzięła obowiązki na siebie, jestem jej za to niezmiernie wdzięczny – wyznał dziennikarzom Jacek Kurski.

Kurski jest wdzięczny żonie Joannie

Odpowiadając na pytania, prezes TVP zachwalał swoją żonę Joannę i nie omieszkał wyrazić również swojej wdzięczności skierowanej do niej.

- O wszystkim decyduje kobieta. Jeśli jest mocna kobieta, w sensie osobowości i charakteru i jest zdolna do poświęcenia się przy mężczyźnie - a taką trafiłem w osobie mojej żony - to wtedy mężczyzna może to udźwignąć. Sam nie byłbym w stanie. Wszystko dzięki Joannie - powiedział prezes TVP.

Jacek Kurski i jego żona Joanna w lipcu tego roku świętowali pierwszą rocznicę ślubu kościelnego zawartego w jednym z krakowskich kościołów. Kurscy swój związek po raz pierwszy zalegalizowali w sierpniu 2018 r., wtedy w urzędzie stanu cywilnego w Sulejówku. Wcześniej przez dwa lata starali się unieważnić poprzednie małżeństwa.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (108)
Zobacz także