GwiazdyAnna Kalczyńska pokazała dom. Wnętrze spodoba się miłośnikom klasyki

Anna Kalczyńska pokazała dom. Wnętrze spodoba się miłośnikom klasyki

Anna Kalczyńska postawiła na klasyczne wnętrza.
Anna Kalczyńska postawiła na klasyczne wnętrza.
Źródło zdjęć: © AKPA

24.02.2021 10:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dzięki mediom społecznościowym można przyjrzeć się codziennemu życiu ulubionych gwiazd. Często możemy zajrzeć do ich domów i sprawdzić jak mieszkają. Do grona osób, które lubią pokazywać się w domowym środowisku, należy Anna Kalczyńska.

Dziennikarka i prezenterka Anna Kalczyńska znana jest jako jedna ze współprowadzących program "Dzień Dobry TVN". Jest bardzo aktywna w sieci, w szczególności na Instagramie, gdzie dosyć regularnie zamieszcza ciekawe zdjęcia. Od czasu do czasu uchyla też rąbka tajemnicy i pokazuje poszczególne pomieszczenia w swoim wyremontowanym niedawno domu.

Przytulne wnętrze Kalczyńskiej

Często patrząc na zdjęcia z domów różnych gwiazd nie można oprzeć się wrażeniu, że urządzają oni wnętrze w taki sposób, aby zmieścić jak najwięcej niepotrzebnych bibelotów. Niekiedy organizują przestrzeń bardzo niepraktycznie, a takie miejsca jak kuchnia służą chyba jedynie do pięknych zdjęć.

W przypadku Anny Kalczyńskiej jest zupełnie inaczej. Dziennikarka razem z mężem i dziećmi stworzyła przytulny dom, który zapewnia świetne warunki do prowadzenia spokojnego życia. Na zamieszczonych przez nią fotografiach na próżno doszukiwać się przepychu czy też niepotrzebnych gadżetów. Kalczyńska pokazała salon, pokój dziecięcy, kuchnię oraz taras.

W każdym pomieszczeniu dominuje styl tradycyjny, który jest ponadczasowy i na pewno łatwo można go dopasować do wielu wnętrz zarówno w mieszkaniach, jak i domach. W pokojach można dostrzec ciemne parkiety, drewniane meble, ale całość przełamana została za pomocą jasnych oraz pastelowych akcentów. Dzięki temu Kalczyńska uzyskała rozświetlenie pomieszczeń i przytulność.

W salonie są umieszczone antyki i dodatki, które możemy określić mianem "babcinych". Ciekawy dywan i drewniane krzesła uzupełniają wnętrze, przywołując przy okazji wspomnienia czy też nostalgię. W przypadku pokojów dzieci nie brakuje kolorów oraz funkcjonalnej wygody. Niewątpliwie dom Anny Kalczyńskiej jest przestronny i bardzo komfortowy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (31)
Zobacz także