GwiazdyAnna Lewandowska pokazała w końcu twarze córek! Klara to skóra zdjęta z Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska pokazała w końcu twarze córek! Klara to skóra zdjęta z Roberta Lewandowskiego

Lewandowska pokazała, jak wyglądają jej córki
Lewandowska pokazała, jak wyglądają jej córki
Źródło zdjęć: © Getty Images | Arnold Jerocki
06.06.2022 09:22, aktualizacja: 06.06.2022 11:15

Anna Lewandowska była znana z tego, że chociaż chętnie dzieliła się chwilami z codzienności na Instagramie, chroniła prywatność swoich dzieci i starała się nie pokazywać ich twarzy. To się jednak zmieniło - ostatnio Lewandowska pokazała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pozują Klara i Laura.

Anna Lewandowska jest prawdziwą influencerką, a jej instagramowy profil obserwuje ponad 4 miliony użytkowników, z kolei jej męża śledzi ponad 26 milionów osób. Do tej pory ani "Lewy", ani jego żona nie publikowali w mediach społecznościowych zdjęć swoich córek Laury i Klary, chociaż czasem dało się je przypadkowo zauważyć. Tak było na przykład, kiedy Robert Lewandowski udzielał wywiadu na żywo dla CBS Sports i Klara niespodziewanie pojawiła się w kadrze.

Anna Lewandowska pokazała córki. "Klara - czysty tata, a młodsza - czysta Ania"

Tym razem jednak Anna Lewandowska postanowiła pokazać dziewczynki światu. Trenerka opublikowała zdjęcie ze wspólnego wyjazdu na Majorkę. Obie córki Lewandowskich są na fotografii tak samo ubrane i siedzą na tarasie, na tle palm. Są obrócone co prawda tyłem do obiektywu, jednak zwróciły się do siebie tak, że dokładnie widać ich twarze.

Internauci natychmiast zachwycili się zdjęciem. Skomentowała je m. in. Paulina Krupińska, która skomentowała je wymownymi serduszkami, a także Maja Bohosiewicz. "Cudaki" - napisała tylko. Komentatorzy zastanawiali się też, do którego z rodziców są podobne Laura i Klara. "Starsza do taty, a mała to ty, Aniu" - napisała jedna z użytkowniczek.

"Zgadzam się z tobą, moje pierwsze skojarzenie było identyczne. Klara - czysty tata, a młodsza - czysta Ania" - potwierdziła inna. Zgodziła się z tym także sama Anna Lewandowska, która napisała: "Chyba tak".

Ile mają lat córki Lewandowskich?

Anna i Robert Lewandowscy to jedna z najgorętszych par polskiego sportu i show-biznesu. Poznali się 15 lat temu na obozie dla studentów Akademii Wychowania Fizycznego na Mazurach, a w 2013 roku wzięli ślub.

Ich pierwsza córka, Klara, urodziła się 4 maja 2017 roku, z kolei młodsza, Laura, 6 maja 2020 roku. Lewandowska wspominała w rozmowie z "Fleszem", że jej drugi poród był wyjątkowo szybki i trwał zaledwie 28 minut. "Mój mąż, biegnąc po schodach do szpitala, ledwo zdążył na ostatnie 10 minut!" - opisywała.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta