Blisko ludziAnna Lewandowska zgarnęła prestiżową nagrodę. Po odbiór wysłała mamę

Anna Lewandowska zgarnęła prestiżową nagrodę. Po odbiór wysłała mamę

Anna Lewandowska zgarnęła prestiżową nagrodę. Po odbiór wysłała mamę
Marta Dragan

02.03.2018 10:27, aktual.: 02.03.2018 14:16

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dietetyczka, która pokazuje, jak jeść zdrowo i smacznie. Trenerka, z którą ćwiczą tysiące kobiet. Mama, która inspiruje Polki stylem życia. Anna Lewandowska do listy swoich osiągnięć może dopisać kolejny sukces. W konkursie "Sukces pisany szminką" otrzymała prestiżową nagrodę.

Anna Lewandowska wygrała nagrodę w IX konkursie "Sukces Pisany Szminką" w kategorii "Influencerka Roku". O tytuł trenerka walczyła z Kasią Tusk, Olą Budzyńską, Moniką Czaplicką, Martą Dymek, Olą Gościniak, Anią Kowalczyk, Julią Kuczyńską, Pauliną Mikułą oraz Red Lipstick Monster. "Sukces Pisany Szminką" - jak czytamy na stronie - to społeczność kobiet, które wzajemnie uczą się i inspirują do działania. W imieniu Lewandowskiej nagrodę odebrała jej mama, bo trenerka przebywa obecnie w Paryżu. Maria Stachurska w kilku zdaniach wyraziła swoje podziękowanie za głosy i wyrazy uznania dla córki.

Obraz

- W imieniu Ani chcę serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy oddali na nią głos i dzięki którym udało się nam wygrać. Dla niej to jest niebywale ważne, gdyż jest to docenienie jej ciężkiej pracy. Tego, że dbanie o siebie jest pasją, że można realizować własne marzenia. Ja osobiście jestem bardzo dumna z tego, że jej życie tak się toczy, że może realizować to, co ją najbardziej w życiu cieszy. Realizować swoje pasje i marzenia, i przede wszystkim dzielić się tym z innymi. Pomaga odnajdować innym ich pasje i sięgać po gwiazdy. Córeczko, jestem bardzo dumna - powiedziała.

Obraz

Za oddane głosy i wygraną w konkursie Lewandowska podziękowała na swoim profilu na Instagramie. Gdy dowiedziała się, że jest nominowana do tej nagrody na swoich profilach społecznościowych wyjaśniła, czym jest dla niej sukces.

- Czym dla mnie jest ukces? To przede wszystkim możliwość realizowania swoich pasji oraz spełniana marzeń, dlatego jestem niezwykle dumna, że znalazłam się w gronie 10 finalistek IX konkursu Biznes Pisany Szminką w nowej kategorii "Influencerka Roku"! To dla mnie ogromne wyróżnienie - napisała na Facebooku.

Profil Anny Lewandowskiej na Instagramie śledzi ponad 1,6 milionów internautów i internautek. Żona kapitana reprezentacji Polski w piłce nożnej, prócz aktywności na Instagramie i Facebooku, prowadzi również bloga o zdrowym trybie życia. Na "'Healthy Plan by Ann" trenerka dzieli się poradami na temat diety i ćwiczeń

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (120)