Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. "Kochamy się"

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim. "Kochamy się"

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim
Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim
Źródło zdjęć: © AKPA
22.11.2022 17:01, aktualizacja: 22.11.2022 19:24

Media już od dłuższego czasu spekulowały o związku Anny Markowskiej i Kuby Wojewódzkiego. Plotki podsyciły dodatkowo wspólne zdjęcia celebrytów. Modelka postanowiła zabrać głos w sprawie. Nie tylko potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim, ale też opowiedziała o szczegółach dotyczących ich relacji.

O rzekomym związku Kuby Wojewódzkiego było głośno już wielu miesięcy. Dziennikarz długo wodził za nos instagramowych obserwatorów, pokazując zdjęcia z ukochaną, ale nie ujawniając przy tym jej tożsamości. Niedawno widziany był na jednej z premier z Anną Markowską. Media od razu założyły, że to właśnie modelka jest nową partnerką Wojewódzkiego. Żaden z partnerów nie potwierdził doniesień - aż do tej pory. Markowska w rozmowie z jednym z portali plotkarskich przyznała, że spotyka się ze znanym prezenterem.

Anna Markowska potwierdziła związek z Kubą Wojewódzkim

Kariera Anny Markowskiej rozpoczęła się od udziału w programie "Top Model". Charakterystyczna, piękna modelka na dobre zagościła w polskim show-biznesie. Urodziwą Markowską zainteresował się także Kuba Wojewódzki. Dziennikarz znany jest z tego, że szybko ulega pięknym kobietom. Ma za sobą m.in. związek z Anną Muchą oraz Renatą Kaczoruk.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pierwsze pogłoski o związku Markowskiej i Wojewódzkiego pojawiły się kilka tygodni temu. Para widziana była podczas branżowego wydarzenia. Teraz modelka postanowiła po raz pierwszy opowiedzieć o związku z dziennikarzem. Przed kamerami opowiedziała o tym, jak się poznali.

- Kuba do mnie napisał w sprawie jakiegoś tam biznesu. Ja po prostu się wstydziłam i nie odpisałam mu przez kolejne pół roku. Pomyślałam, że boję się tego świata, pomyślałam, że wielki świat może nie jest dla mnie. Natomiast po pół roku szczęśliwie gdzieś się spotkaliśmy i po prostu poczułam, że spotkałam przyjaciela, który wrócił po długim czasie - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Annie doskonale rozmawiało się z Kubą. Szybko się zaprzyjaźnili. Modelka była wówczas w związku, więc nie rozważała pogłębienia relacji z Wojewódzkim. Nie zaniechali jednak dalszych kontaktów. Wszystko zmieniło się, gdy Markowska zerwała z partnerem. - Dopiero kiedy ja przepracowałam swój poprzedni związek, bo też ciężko tak przenieść emocje na kogoś innego nagle, to zaczęliśmy w tym kierunku zmierzać, co było dla mnie dużym zaskoczeniem - dodała.

"Jesteśmy razem, kochamy się"

Anna Markowska zdradziła, jak poważny jest jej związek z Kubą Wojewódzkim. Wspomniała, że czeka na poważny ruch z jego strony. - No ja się nie będę oświadczać Kubie, także to jest pytanie do Kuby. Jesteśmy razem, kochamy się, mam nadzieję, że będzie wszystko ok i będziemy się rozwijać - wyznała.

Modelka dodała, że krytyka jej relacji z Wojewódzkim nieszczególnie ją interesuje. - Ja za dużo przeżyłam. Biorąc skalę, to jest dla mnie nic, że ktoś, kogo nawet nie zapytałabym o zdanie, napisze o mnie jakieś kłamstwo - skomentowała. W Kubie ceni sobie najbardziej wrażliwość, troskę i uczciwość. Przyznała, że dużo od siebie wymaga, ale też od innych.

- Kocha świat, kocha czerpać z natury to, co najfajniejsze. Znajduje radość w takich zwykłych prostych rzeczach - podsumowała.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta