GwiazdyAnna Mucha oddała...szczękę na WOŚP. Nietypowa aukcja aktorki

Anna Mucha oddała...szczękę na WOŚP. Nietypowa aukcja aktorki

Anna Mucha
Anna Mucha

31.01.2021 10:15

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zbiera pieniądze na różne sposoby. Jednym z nich jest organizowanie aukcji z podarunkami od znanych osób. Anna Mucha jak co roku włączyła się w zbiórkę. Przekazała swoją... szczękę z diastemą.

31 stycznia 2021 roku odbywa się 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tegoroczna edycja odbywa się pod nazwą "Finał z głową", a WOŚP zbiera pieniądze na zakup sprzętu dla oddziałów laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Pieniądze są zbierane nie tylko do puszek, ale również np. poprzez organizowanie specjalnych aukcji, na które trafiają podarunki przekazane przez znanych artystów, których wyobraźnia nie zna granic.

Niewątpliwie jedną z nietypowych aukcji jest ta, na której można wylicytować rzecz przekazaną przez Annę Muchę. Aktorka postanowiła, że będzie to szczęka z diastemą, którą zakładała na planie najnowszego filmu Patryka Vegi.

"Szczęka, która pomogła mi stworzyć tę postać, nadać jej charakteru i wyjątkowości! Pięknie opakowana w ramkę, eksponat. Licytujcie! Wspierajmy Orkiestrę! Niech gra do końca świata i o jeden dzień dłużej!" - napisała i jednocześnie opublikowała zdjęcie, na którym widać nietypowy podarunek.

Nie tylko Anna Mucha zaskoczyła w tym roku. Na aukcje trafiło wiele ciekawych i nietypowych przedmiotów, m.in. słynna niebieska kurtka Marcina Najmana, samochód Chucka Norrisa od braci Collins, czy możliwość spotkania się z Dawidem Podsiadło, który wcześniej upiecze sernik dla zwycięzcy i przywiezie ciasto prosto do jego domu.

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (19)