Blisko ludziAnna Mucha świętuje 42. urodziny. Takie zdjęcie wrzuciła z samego rana

Anna Mucha świętuje 42. urodziny. Takie zdjęcie wrzuciła z samego rana

Anna Mucha świętuje 42. urodziny
Anna Mucha świętuje 42. urodziny
Źródło zdjęć: © Instagram
Marta Kutkowska
26.04.2022 10:21, aktualizacja: 26.04.2022 11:01

Anna Mucha od lat udowadnia, że zmysłową i piękną można czuć się w każdym wieku. Z okazji urodzin pokazała zdjęcie w samym staniku. Trudno się nie zachwycić. Aktorka jest jak wino.

Anna Mucha to prawdziwa królowa zmysłowych przyjemności. Kocha jeść i podróżować, uwielbia eksponować ciało w seksownych stylizacjach. Z wiekiem jest coraz bardziej pewna siebie i swoich wdzięków. Udowodniła to dzisiaj, publikując na Instagramie zdjęcie w samym staniku. Tak świętuje 42. urodziny. Post polubiło ponad 10 tysięcy fanów.

"Witaj świecie"

Anna Mucha to jedna z najbardziej zmysłowych polskich aktorek. Sesja zdjęciowa w "Playboyu" z jej udziałem uchodzi za kultową i najgorętszą w historii magazynu. Z wiekiem Anna Mucha stała się jeszcze bardziej świadoma swojego seksapilu. Niedawno można było ją oglądać w najnowszym filmie Patryka Vegi "Miłość, seks i pandemia", gdzie wzięła udział w śmiałych scenach erotycznych.

Dzisiaj aktorka świętuje 42. urodziny. Z tej okazji opublikowała zdjęcie w bieliźnie. Gwiazda pozuje w pościeli i komentuje: "Tak się dziś obudziłam… Witaj świecie!".

Post polubiło już ponad 10 tysięcy osób. Fani w komentarzach składają aktorce życzenia i ślą komplementy:

"Im starsza tym piękniejsza" - nic dodać, nic ująć.

Anna Mucha o swoim seksapilu

Anna Mucha zdradziła, co sprawia, że czuje się tak kobieca.

"Mój seksapil wynika z akceptacji siebie dokładnie taką, jaką jestem, i np. z tego, że uwielbiam kochać się przy włączonym świetle. A nie wtedy, kiedy panuje mrok i nikt nikogo nie widzi" - mówiła w wywiadzie dla "Super Expressu"

Gwiazda nie katuje się restrykcyjnymi dietami ani nie eksperymentuje z zabiegami medycyny estetycznej. Kocha za to podróże i dobre jedzenie. Nie wstydzi się krągłości, przeciwnie, odważnie je eksponuje. Z okazji urodzin życzymy Annie Musze nieustającej radości życia, smacznych posiłków i dużo zmysłowej przyjemności.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość.To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta